Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Ayın En Çok Mesaj Atanı
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
446
Tepki puanı
157
Puanları
1,315
Discord
20220511 (4).jpg

Minecraft İndir Ücretsiz Oyna​

Minecraft indir ücretsiz oyna. Bunun için yapman gerekeni senin için bu konuda hazırladık. Yeni bir maceraya hazırsan gel başlayalım.
İnternet ortamında gezen bazı oyuncular Minecraft oyunuyla karşılaştığında oyunu çok beğenebilir ve bu oyunu oynamak isteyebilir. O da ne? Oyun ücretsiz değil. Bu durumda yapılması gereken şey oyunu satın almak. Herkesin durumu yeterince iyi olmayabilir. Oyuncuları yapması gerektiği şey ücretsiz bir şekilde Minecraft oynamak.
20220511 (5).jpg

Minecraft İndir Ücretsiz Oynamak​

Oyun severler Minecraft indir ücretsiz bir şekilde oyuna sahip olmak için oyunun tam sürümünü deneme sürümü şeklinde oynayabiliyor. Deneme sürümünün amacı, oyunu seven kullanıcıların oyunu beğendiği takdirde almasını sağlamak olsa da oyuncular zaman geçirmek için de bu yöntemi kullanabilir. Bir diğer yol Minecraft Classic sürümünü oynamak. Minecraft’ın ilk sürümlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bu sürüm, oyuncular için üzerinde bedava olarak yer alıyor. Bunun yerine yapılabilecek bir diğer şey Minecraft benzeri oyunları oynamak. Bunlar da sizin için iş görebilir. Minecraft indir ücretsiz ve korsan olmadan ancak bu şekilde yararlanılabilir.
 


Üst