Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Ayın En Çok Mesaj Atanı
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
446
Tepki puanı
157
Puanları
1,315
Discord
20220512 (3).jpg

Minecraft Premium Nasıl Oynanır?​

Minecraft premium nasıl oynanır? Bazı oyuncular Minecraft’ı korsan oynadığı veya hiç oynamadığı için bu soruyu sorabiliyor.
Minecraft oyunu, hem premium hem de korsan oynanabilen bir oyun olmakta. Kullanıcılar, oyundan faydalanırken farklı launcherler ile oyunu oynama imkanını yakalayabiliyor. Şunu belirtelim ki resmî launcher dışındaki launcherlerden bazıları tehlikeli olabilir. Bundan dolayı premium oynamak gerekiyor.
20220512 (7).png

Minecraft Premium Özellikleri ve Oynanışı​

Minecraft premium oynamak için yapılması gerekene geçmeden önce premium hakkında kısa bir bilgi sunalım. Premium, premium sunuculara girmeye imkan tanıyor. Kullanıcılar, Hypixel ve Mineplex gibi premium sunucularına girerek bu sunuculardan yararlanabiliyor. Bir diğer özellik karakter dokusu ekleme sistemi. Bu da oyuncular için önemli bir ayrıcalık.
Minecraft oyuncularının premium hesaba sahip olmasıyla beraber daha pek çok avantajı yer alıyor. Bir oyuncu, eğer Minecraft premium oynamak istiyor ise yapması gerektiği şey girip hesabını oluşturmak ve sonrasında oyunu satın almak. Eğer oyuncu, Microsoft hesabına sahip ise bu şekilde de oynayabilir.
 


Üst