Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Minecraft Sunucu Güvenliği Konusu: Eklentilerde Virüs Tarama #1

Seçkin madenci.
Discord
Leak indirmeyin arkadaşlaaaarrrr

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
konuyu okumadığınızı düşünüyorum, bu bir plugin değildir lütfen konuyu okuyup videoyu izleyiniz ve öyle yorum yapınız.
Biliyorum yalnız her sunucu klasörünün /plugins kısmına atılana eklenti demiyoruz bir program veya servise yardımcı olan çoğu şeye eklenti ( addon , plugin ) diyoruz. Buna hitaben de sanırım bunun gereksiz ve yetersiz olduğunu sebebi ise bir dosyada zararlı yazılım varsa VT'nin bulabileceği eğer forceop tarzı minecraft zaafiyetleri de varsa bunun olmaması için de leak eklenti yüklenmemesi yeterlidir. İyi forumlar.

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
Biliyorum yalnız her sunucu klasörünün /plugins kısmına atılana eklenti demiyoruz bir program veya servise yardımcı olan çoğu şeye eklenti ( addon , plugin ) diyoruz. Buna hitaben de sanırım bunun gereksiz ve yetersiz olduğunu sebebi ise bir dosyada zararlı yazılım varsa VT'nin bulabileceği eğer forceop tarzı minecraft zaafiyetleri de varsa bunun olmaması için de leak eklenti yüklenmemesi yeterlidir. İyi forumlar.
gereksiz yere laf cambazlığı yapmaya gerek var mı bende biliyorum plugin/addon ne demek ama kastınız bu değildi? yukarda sunucunuzu yormaya gerek yok diye de belirtmişssin. eklenti direk sunucuyla çalışan bir eklenti değil ek olarak taramanı yapar kapatırsın ve bu virüstotal'den daha güvenlidir virüstotal sana forceop, gizli şifreler ve değiştirilmiş class'ları göstermez yine de konuda video'da virüstotalden de bahsettim ama ona bile bakmadan yazmışssınız. bende leak yüklenmesine karşı olmamla beraber kuracak arkadaşlara yol gösteriyorum ve eğer konuyu yine takip etseydiniz bu tarz bir yorumda bulunmazdınız tekrardan benim konularımı okumadan konularıma yorumda bulunmayın iyi forumlar.

Seçkin madenci.
Discord
⌠NORVANTR⌡#7188
Discord
dotNet#6640
Konu önemliliğini sürdüyor. ihtiyacı olanlar sunucusunda virüs olduğundan şüphelenen arkadaşlar bu yöntemi deneyebilir.

Discord
dotNet#6640
Eklentiye güncellemeler gelmeye devam etmektedir, olabildiğince son sürüm kullanmaya çalışın.