Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Minecraft Türkçe Plugin Tanıtımları | Chest Commands GUI | Kit Menüsü Oluşturma Detaylı Anlatım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba oyun severler. Bugün kısa bir süre önce başladığım Minecraft Plugin Tanıtımları serimin ilk videosu ile karşınızdayım.

Konu başlığından da anladığınız gibi serinin ilk videosunda SpigotMc üzerinden indirdiğim Chest Commands GUI Pluginine yer verdim.

Video biraz uzun sürdü ancak kesinlikle belirtmek isterimki, bu videoyu sonuna kadar izleyen bir kişinin aklında Chest Commands GUI plugini ile alakalı en ufak bir soru kalmayacaktır. Yinede yaşayacağınız sorunlar ve bana yönelteceğiniz sorular var ise bana yorum olarak yazarsanız size destek olmaktan mutluluk duyarım.

Peki Video öncesi bilmeyenler için kısaca Chest Commands GUI nedir, yenir mi içilir mi! ondan bahsetmek istiyorum.

Chest Commands GUI Plugini server'iniz de menüler oluşturmanıza yarar. Gerek menü, warp, kit olsun gerekse Chest Commands GUI ile sanal market vb.. bir sürü şeyi yapabilirsiniz. Eksiksiz bilgi için videoyu izlemeniz yeterlidir.

NOT : Eğer herhangi bir hatam yanlışım olduysa affola.

Minecraft Plugin tanıtımları serimiz durmak bilmeden devam edecektir.

İlginiz ve desteğiniz, olumlu olumsuz yorumlarınız şimdiden çok teşekkür ederim.

Oyunsuz Kalmayın!

BİRAZDA S.S. OLSUN DEDİM

1789

1790

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Deluxemenus daha yararlı oluyor . Bunda perm vermek zorunda kalıyorsun ancak deluxemenus de perm vermene gerek kalmıyor .

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Deluxemenus daha yararlı oluyor . Bunda perm vermek zorunda kalıyorsun ancak deluxemenus de perm vermene gerek kalmıyor .

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Bahsettiğiniz pl yide inceleyip tanıtacağımdan emin olabilirsiniz..