Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Minecraft Yogbox Mod

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Minecraft Yogbox Mod

6519

Merhabalar sevgili Minecrafttr okurları bugünkü konumuz sizlere Minecraft Yogbox Mod Hakkında detaylı bir şekilde herşeyi konuşacağız. Haydi başlayalım.

Not : İndirme Linki Aşağıda Mevcuttur.

Mod Nedir?

Mod, Minecraft oyununda genellikle tek oyunculu oyun modunda kullanılan bir eklentilerdir. Minecraft'ta var olmayan şeyleri oyuna kod ve grafik olarak eklemenizi sağlıyor. Ek olarakta şu noktayada değinmekte istiyorum, yukarıdaki tanım cümlemde mod için bir eklentir dedim ancak plugin manasında kullanılan eklentiyi kast etmedim haberiniz olsun. İkiside farklı anlamlar taşıyor.

Mod Paketi Nedir?

İki veya daha fazla modun bir araya gelmesi ile ve modların yazılımsal olarakda uyumlu olması da sonucunda ortaya çıkan bir öbektir ve bir mod pakettir.

Yogbox Nedir?

Yogbox yukarıda bahsettiğim bir mod paketidir. İçinde 20'dem fazla mod barındıran bir mod paketidir ve ayrıca oyuncular tarafından genellikle seri kullanım amacıyla kullanılmaktadır. Seri kullanım ise de video çekenlerde kullanılan bir sözcüktür. Ve nispeten uzun oyun anlamına gelmektedir.

Yogbox Nasıl İndiririm?

Yukarıda tıkladığımız linkin bize götürdüğü sayfada indirme linkinin gelmesi 10-30 saniye arası bekleyiniz. Ve linkin gelmesi ile birlikte linke tıklıyoruz ve tıkladığınız link bize ilgili sayfaya götürmektedir. Ve indirme tamamlanmıştır.

Not : Bu modun sürümü 1.7.10'dur.

Yogbox Nasıl Oynanır?

Çok kullanılan ve oynanılan bir mod paketidir ve olab Yogbox'u kavramak çok da zorlayıcı değildir. Yani kolaydır. Yogbox bir nevi bir şehir kurma modudur. Modda çeşitli meslekler aracılığıyla paralar ve eşyalar kazanabilirsiniz. Her meslek farklı yönden para kazandırdığı gibi de zorluğu da getiriside her birinin hepsi farklıdır.
Ancak şu da bir doğru durki mesleğin zorluğu kişiden kişeye bağlı olarak değişmektedir.

Yogbox Meslekleri

Çiftçi

Geniş alanlarda çalışmayı çok seven bu çiftçiler, en hızlı kişilerdir. Ve Buğdayları hızlıca ekmeğe çevirebilirsiniz ancak istedikleri de fazladır. Bu taleplerden de en önemliside geniş alandır önemli olan. Siz çiftçite ne kadar geniş alan verirseniz çiftçiler o kadar çok iyi çalışır. Bunu asla unutmayınız.

Not : Meslek isimleri orijinal değildir. Ve bütün meslekleri yazmadım çünkü çok var. Hem ortama biraz değişiklik katmak için hem de daha açıklayıcı olsun diye meslek ismini göreviyle birlikte türkçelestirdim.

Yogbox Zevkli Mi?

Elbette bu soru biraz görecelidir ve olsa fa eklemek istedim. Mod gerçekten çok güzel herkese tavsiye ediyorum. Nihayetinde de akıl akıldan üstündür. Herkes fikrini paylaşabilir. Yogbox bence zevkli evet hatta oldukça zevkli bir mod paketidir. herkes oynamalı. Özellijle en sevdiğim bölüm ise konumda anlattığım meslek kısmıdır. Gerçekten çok gerçekçi ama bir o kadar da sade bulduğum bir mod paketidir.
Sizlerde kendi fikrinizi yorumlara yazabilirsinizdir. Dediğim gibi akıl akılda üstün.

Bugünkü konumuz bu kadardı başka bir konumuzda görüşmek üzere.​

Son düzenleme:
Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
Konu Guzel Ama Site Açılmıyor

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Güzel anlatmışsın, başarılar.

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Seçkin madenci.
Discord