MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Yeni Güncelleme Minecraft'a 1.17 sürümü ile neler eklenecek?

Bu önekini minecraft güncelleme konularında kullanabilirsiniz.

omayGAT

İskeletor.
Katılım
24 Şubat 2021
Mesajlar
57
Tepki puanı
34
Puanları
290
EXP
2078.6
Minecoin
1513.6

1.17 SÜRÜMÜ İLE OYUNA NELER EKLENECEK?

Minecraft Microsoft tarafından satın alındığından beri büyük güncellemeler aldı. Ve hala yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Yeni sürüm ile oyunda ciddi anlamda çok büyük değişiklikler göreceğiz. Umalım ki yeni sürüm hızlıca çıkış yapsın ve güzel bir oyun deneyimi yaşayalım. Peki yeni sürüm ile oyuna neler eklenecek? Neler değişecek?

minecraft-1.17-yenilikleri.jpg

Minecraft'ın yeni sürümü ile oyuna bir çok şey eklenecek. Bunun sayesinde oyuncular daha güzel bir oyun deneyimi yaşayacak. Peki Minecraft'a yeni sürümünde neler eklenecek? Hadi hep birlikte göz atalım.

Ekran görüntüsü 2021-03-12 151708.png

İlk olarak dağlardan başlayalım; Oyunda artık yepyeni bir dağ oluşumu olacak. Yukarıda ki fotoğrafta da gördüğünüz gibi çok daha gerçekçi bir görünüş sağlayacak. Bununla birlikte oyuna dağ keçileri eklenecek. Dağ keçileri çok yükseğe zıplayabilecek ve sizi dağdan aşağı atabilecek. Artık kar çok daha yoğun olacak ve kar tozu eklenecek.

1.png

İkinci olarak mağaralardan devam edelim; Warden canavarı eklenecek ve mağaralarda sizi zorlayacak. Bununla birlikte artık mağaralar yukarıda ki fotoğrafta gördüğünüz gibi yemyeşil bir görüntü sunacak. Oyuna derin karanlık "Deep dark" biyomu eklenecek ve warden burada karşınıza çıkacak. Oyunlara damlataş daha çok bilinen adıyla "sarkıt" mağaraları eklenecek. Ametist kristali eklenecek. Mumlar eklenecek. Bakır madeni eklenecek. Yeni madenle birlikte bakır bloklar eklenecek ve zaman geçtikçe paslanacaklar.


cfrokx88owq51.png

Son olarak ise yeni öğeler eklenecek; Yeni bir canlı eklenecek ve adı Aksolotl olacak. Kendisi denizin derinliklerinde yaşayan bir canlı olacak. Yeni bir ahtapot türü olarak Glow Squid eklenecek. Arkeolojik kazı benzeri kazılar yapabileceksiniz. Teleskop eklenecek. Paratoner eklenecek. Çuval eklenecek ve ekstra envanter kullanabileceksiniz. Fırça eklenecek. Ve yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi kablosuz redstone sistemi eklenecek.


SON OLARAK MINECRAFT YOUTUBE KANALI TARAFINDAN 1.17 SÜRÜMÜNÜ
TANITAN VİDEOYU İZLEMEK İSTERSENİZ;Merhaba Minecraft Türkiye ailesi, bugün sizlere minecraft'ın yeni sürümü 1.17 ile eklencek yeni öğeleri tanıttım. Tabii ki burda olmayan sonradan eklenebilecek şeyler de olabilir. Yeni sürüm yeni özelliklerle bomba gibi geliyor. Microsoft oyunu satın aldığından beri oyuncularını memnun eden güncellemeler yaptı ve halen daha yapmaya devam ediyor. Tüm misafirlerimize ve kullanıcılarımıza iyi forumlar.

DGVPm6.png
 

Qsaf

Elmas madencisi.
Katılım
10 Kasım 2020
Mesajlar
58
Tepki puanı
15
Puanları
470
EXP
4155.2
Minecoin
3630.3
Skype
hasanasaf
Discord
Harika bir giriş ekranı eklemişler, işler iyice değişiyor daha ne kadar değişecek bakalım, tanıtım konunuz ise kısa ve öz başarılar.
 

omayGAT

İskeletor.
Katılım
24 Şubat 2021
Mesajlar
57
Tepki puanı
34
Puanları
290
EXP
2078.6
Minecoin
1513.6

Üst