MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Yeni Güncelleme Minecraft'ın yeni sürümü 1.17 ile oyuna yeni dağlarda eklenecek!

Bu önekini minecraft güncelleme konularında kullanabilirsiniz.

omayGAT

İskeletor.
Katılım
24 Şubat 2021
Mesajlar
57
Tepki puanı
34
Puanları
290
EXP
2078.6
Minecoin
1513.6

MİNECRAFT'IN YENİ SÜRÜMÜ 1.17 İLE OYUNUN DÜNYASINDA DEĞİŞİKLİKLER OLACAK!

Mountains_4_741x421.jpg

Merhaba Minecraft Türkiye ailesi, Microsoft şirketi, oyunu satın aldığından beri oyuna yeni güncellemeler getirmeye halen daha devam ediyor. Peki yeni gelecek olan güncellemede oyuna gelecek olan yeni dağlar nasıl olacak? Hemen açıklayalım; oyuna yeni eklenecek olan dağlar sadece inandırıcı bir görüntü eklemekle kalmayıp daha yüksek ve daha karmaşık dağlar eklenmiş olacak. Oyuna eklenen bazı dağlık alanlar, irtifa ile değişen biyomlara bölünecek. Eğer dağdan geçmeniz gerekir ise dağ keçileri sizi dağdan aşağı atabilir ve eğer üstünüzde zırh yoksa ölebilirsiniz.

YENİ GÜNCELLEMELER HAKKINDA MİNECRAFT'IN PAYLAŞTIĞI VİDEO


20394.jpg

Tabii ki yeni sürümde bir çok şey eklenecek ve bu güncellemenin alt başlığı Caves & Cliffs olacak. Şuanlık yeni eklenen öğeler Minecraft Bedrock'ta özel bir Beta sunucusunda deneyimlenebilir. 1.17 sürümü bu yaz piyasaya sürülecek. Oyuna yeni gelecek şeylerin arasında teleskop, yeni bloklar ve yeni maden görünüşleri gibi öğeler eklenecek.


TEKRARDAN MERHABA MİNECRAFT TÜRKİYE AİLESİ,
Bu konumda sizlere yeni güncelleme ile gelecek olan dağ güncellemesini anlattım. Konu kısa olmuş olabilir sebebi ise sadece "dağ" güncellemesini anlattığım için kısa olmuş olması gönül isterdi ki uzun bir konu olsun fakat bu kadar oldu. Bütün misafirlerimize iyi forumlar dilerim.​
DGVPm6.png
 
Minecraft Türkiye Forumu GIF

RequaizeN

Requlogia Minecraft Hizmetleri
Forum Yöneticisi
Onaylı Satıcı
Requlogia
Katılım
18 Nisan 2020
Mesajlar
330
Çözümler
10
Tepki puanı
357
Puanları
1,075
EXP
18195.73
Minecoin
11205.7
Discord
Twitter
anlldgm

MİNECRAFT'IN YENİ SÜRÜMÜ 1.17 İLE OYUNUN DÜNYASINDA DEĞİŞİKLİKLER OLACAK!

Ekli dosyayı görüntüle 16119

Merhaba Minecraft Türkiye ailesi, Microsoft şirketi, oyunu satın aldığından beri oyuna yeni güncellemeler getirmeye halen daha devam ediyor. Peki yeni gelecek olan güncellemede oyuna gelecek olan yeni dağlar nasıl olacak? Hemen açıklayalım; oyuna yeni eklenecek olan dağlar sadece inandırıcı bir görüntü eklemekle kalmayıp daha yüksek ve daha karmaşık dağlar eklenmiş olacak. Oyuna eklenen bazı dağlık alanlar, irtifa ile değişen biyomlara bölünecek. Eğer dağdan geçmeniz gerekir ise dağ keçileri sizi dağdan aşağı atabilir ve eğer üstünüzde zırh yoksa ölebilirsiniz.YENİ GÜNCELLEMELER HAKKINDA MİNECRAFT'IN PAYLAŞTIĞI VİDEO
Ekli dosyayı görüntüle 16118Tabii ki yeni sürümde bir çok şey eklenecek ve bu güncellemenin alt başlığı Caves & Cliffs olacak. Şuanlık yeni eklenen öğeler Minecraft Bedrock'ta özel bir Beta sunucusunda deneyimlenebilir. 1.17 sürümü bu yaz piyasaya sürülecek. Oyuna yeni gelecek şeylerin arasında teleskop, yeni bloklar ve yeni maden görünüşleri gibi öğeler eklenecek.
TEKRARDAN MERHABA MİNECRAFT TÜRKİYE AİLESİ,Bu konumda sizlere yeni güncelleme ile gelecek olan dağ güncellemesini anlattım. Konu kısa olmuş olabilir sebebi ise sadece "dağ" güncellemesini anlattığım için kısa olmuş olması gönül isterdi ki uzun bir konu olsun fakat bu kadar oldu. Bütün misafirlerimize iyi forumlar dilerim.

Ekli dosyayı görüntüle 16120
Şu oyuna gelen her güncellemede heyecanlanıyorum, cidden çok hoş şeyler geliyor.
 

Üst