Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım MinecraftTR | WolfTeam nedir, nasıl oynanır?

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
3473

WolfTeam nedir, nasıl oynanır?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Wolfteam oyunu nasıl oynanır nedir bunu tanıtacağım

Wolfteam çok oyunculu online istemci bir MMOFPS oyunudur. Yani silahlı ve tecrübe kasmalı bir online oyundur diyebiliriz. Oyunda Kurt adamlar ve insanlar karşı karşıya gelmektedirler. Çok hızlı bir şekilde Türkiye'nin en çok oynanan MMOFPS oyunu olmuştur. Joygame firmasının açıklamalarına göre oyunun 19 milyon kayıtlı kullanıcısı vardır. Müthil bir rakam ve müthiş bir başarı, tabi ki doğruysa. Wolfteam oyununun yapımcısı Softnyx firmasıdır, Türkiye' deki hakları Joygame firmasına aittir.

wolfteam

Wolfteam oyununda oynanabilir bir çok mod bulunuyor. Filmlerde gördüğümüz Kurt adamların aksine, hırçın ve hızlı olan Kurt adamları kontrol edebiliyor, rakiplerimizin ensesine pençe darbesini indirebiliyoruz. Ama bu şekilde olmaz, ben insandan vazgeçemem diyenler için Askerleride seçme şansına sahibiz. Oyuna kısa zaman önce Yeni Güncellemelerde eklendi.

Wolfteam, farklı kurt karakterlerden oluşan ve hem kurt, hem insan olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Bir karşılaşmada ya insan tarafını ya da kurt tarafını seçmek zorundasınız.

Wolfteam oyununda bir çok harita ve mod bulunmaktadır. Oyunda beceri ve iyi oyun oldukça önemlidir, hatta taktik ve takım oyunu oldukça önemlidir. Ancak paralı oyuncular çok aşırı güçlü hale gelebiliyor, o yüzden bir nevi parayı bastıranın kral olduğu basit oyunlardan birisi diyerek geçebiliriz, ayrıca oyun yaşı seviyesi de oldukça düşüktür. Eğer bu sorunlar aşabilirlerse güzel ve kalıcı bir oyun olabilir.

WOLFTEAM SİLAH VE EKİPMANLARI

502

503

504

506

507

508

WOLFTEAM HİKAYESİ

dqe4.jpg

Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.
Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.
"Epoxyn" adlı yeni ilacını, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan Anti-Epoxyn’i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.
Fransız Ordusu, WolfTeam yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.
Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve Anti-Epoxyn’e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. Yabancı Lejyonlar kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.
WolfTeam’in kuruluş amacı, Anti-Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir tim haline gelmekti.
WolfTeam’in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz zararlar veriyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere saldırganlığa başladıklarında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

dqe9.jpg

dqey.jpg

Her WolfTeam’in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, WolfTeam savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn'in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.
Bir gün, yedi WolfTeam üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerine girdiler. Askeri Polis ve Pfien'in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm WolfTeam üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.
WolfTeam üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu'nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.

WOLFTEAM RÜTBELERİ

511

WOLFTEAM MODLARI

512

WOLFTEAM KONTROLLERİ

• 1 ASIL SİLAH​
  • 2 İKİNCİ SİLAH​
  • 3 BIÇAK​
  • 4 ÖZEL SİLAH​
  • 5 BOMBA KUR​
  • SHIFT YÜRÜ​
  • CTRL EĞİL​
  • Q ÖNCEKİ SİLAH​
  • E NESNEYİ KULLAN​
  • R ŞARJÖR DOLDUR / KURT ULUMASI​
  • W İLERİ GİT​
  • A SOLA GİT​
  • S GERİ GİT​
  • D SAĞA GİT​
  • SPACE ZIPLA​
  • F5 ÖZEL MESAJ​
  • F8 EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AL​
  • F9 VİDEO GÖRÜNTÜSÜ AL​
  • TAB OYUN DURUMU​
  • Ğ FARE HASSASİYETİNİ AZALT​
  • Ü FARE HASSASİYETİNİ ARTTIR​
  • V EĞİL (SÜREKLİ)​
  • "Silah Önizleme​
  • H Grafiti Kullan​
  • F Enerji Paketi Kullan (Kurtta geçerli)​
  • T İlk Yardım Çantası Kullan (Kurtta geçerli)​
  • FARE SOL ATEŞ / KURT SALDIRISI​
  • FARE SAĞ SİLAH MODUNU DEĞİŞTİR / KURT YETENEĞİ​
Konumuz bu kadardı İyi oyunlar iyi forumlar
3473

Kaynak :

3473

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bihency#9999
güzel anlatım olmuş fakat oyun oynanmasada olur yani eskiden 1 2 kere girmiştim çocuk dolu her şeyde bir küfür var :D

Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
Güzel oyun fakat bu son 2 yılda oyunda ki hile sayısı epey bir artmıştı umarım artık öyle değildir.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
güzel anlatım olmuş fakat oyun oynanmasada olur yani eskiden 1 2 kere girmiştim çocuk dolu her şeyde bir küfür var :D
Küçük yaştakiler vardır, lakin geneli büyük oyuncular klan TS3'lerine hiç girdiysen biliyorsundur :)
Resmen yıllardır oynayan oyuncular var aşırı garip.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bihency#9999
Küçük yaştakiler vardır, lakin geneli büyük oyuncular klan TS3'lerine hiç girdiysen biliyorsundur :)
Resmen yıllardır oynayan oyuncular var aşırı garip.
Arabasını satip oyuna yatiranlar da var tslerine girmedim abi hic

Seçkin madenci.
Discord
Oynanıyor mu hâlâ?

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Son Yillarda Oynu Bozdular Eski Hali Çok Güzeldi. Eski Videolari İzleyip Duygulaniyorum :(

Elmas madencisi.
Discord
Bu oyunu aralıksız nasıl oynuyorlar anlamıyorum oyuna yeni girene OG dövmesi veriyorlar şimdi :D eski den OG denilen şeyi bulmak imkansız gibi birşeydi sadece yetkililerde vardı şimdi tüm oyun OG tek atıyor oyunun zevki kalmadı silahlar desen legend ın legends ı çıktı yani bu oyuna verilen paralara yazık wolfteam dan bir şey olmaz benim düşüncem ama konu iyi olmuş iyi anlatılmış oyun

Elmas madencisi.
Discord
Mehmet#5073
Bu oyunu aralıksız nasıl oynuyorlar anlamıyorum oyuna yeni girene OG dövmesi veriyorlar şimdi :D eski den OG denilen şeyi bulmak imkansız gibi birşeydi sadece yetkililerde vardı şimdi tüm oyun OG tek atıyor oyunun zevki kalmadı silahlar desen legend ın legends ı çıktı yani bu oyuna verilen paralara yazık wolfteam dan bir şey olmaz benim düşüncem ama konu iyi olmuş iyi anlatılmış oyun
oyun artık eskisi gibi oynanmıyor. oyunu eski aktifliğine ulaştırmak için herşeyi yapıyorlar. zamanında çok oynadım eskiden çok güzeldi. ama sanırım oyunun sonu goley gibi kapanmakla bitiyor