minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Nasıl Bir Kaliteli Sunucu Sahibi Oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öncelikle herkese selam forumda ilk defa konu açıyorum ama cidden çok merak edilen bir konu olacak.
Son yedi gündür garip olaylar görüyorum

geçenlerde bi abi denk geldi konuşuyorduk bana şey dedi makinam 10gb saldırı yememek için acaba 16 gb felanmı yapsam dedi
bende korumaların varmı dedim crash kickall olayını daha hiç bilmiyordu sadece 2 tane 10 gb makina almış saldırı yiye yiye ayakta durmaya çalışıyordu.
bence batihost discordunda bir tane hep aktif olacak iki tane yetkili alınıp mesala atıyorum sitede yüz kredim var çakmalobili faction,skyblock,survival sunucu açacağım kaç gb ram vereyim hangi makinalar daha iyi olur çakmalobi için şunu alırsan bungeecord için şu makinayı alırsan daha faydalı olabilir böyle bir görevlililer olması lazım bana göre sizin düşüncelerinize karışamam onlarıda güzel sayarım ama batihost discord ekibinin böyle birşey yapması faydalı olacaktır discord'da tanışdığım **** isimli arkadaşımda saldırı yememek için ram'ın yüksek tutulduğunu sanıyormuş mesala çakmalobiye 5 gb ram vermiş adam düşünsenize böyle kaç kişi vardır ki bungeecord'a 5 gb demek 10k' lık sunucu demek bana göre bu aslında bazıların dilinde salak ya diye geçiyor ama bana göre bu bilgisizilik böyle ne yapılcağına hangi makina alacağına şu daha iyi olur lafının geçeceği bir yer olmalı.

Veya Batihost'un BatiProtector Çıkarmalı Crash Koruması Olarak İş Ortaklarına Destek Verebilir

Uzun lafın kısası discord'da hangi makinalar sana daha iyi diye bir görevli veya oda açılıp bilgi verilmesi daha iyi olur.

Sefa GÖKDEMİR
En iyi cevaplar
1
Discord
sefagk
batihost discordunda #konu-dışı kanalına yazdığınız zaman böyle şeyleri cevap veriyorlar zaten

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
whatsapp destek hatlarından ve discord'dan bu konular hakkında bilgi alabilirsin, ek olarak bunun için destek kadrosu açmaya gerek yok basit bir grafikle anlatım yapılabilir.

Son düzenleme:
Kaşif
Discord
DarkSad#7914
Bu tür şeyleri Batihost'un Discord'dun da yetkililer ile konuşarak anlayabilirsin.
Konu çözüldüyse konuyu "Çözüldü" olarak işaretleyin ve "En iyi cevap"ı seçin.

Seçkin madenci.
Discord
İnsanların yaptığı hatalardan batihost sorumlu olmamalı bence, neden diyorsan sunucu hakkında vds hakkında bilgisi olmayan kişi neden vds alıyor ki ilk öğrenmesi lazım kaça kaç alacağını bunu batihost her vds alan kişiyle ilgilenemez zaten discord sunucusunda bir çok kişi yetkililer ve üyeler yardım ediyor, biraz üşenmemizden bilgisizlik doğuyor sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...