Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

nE Ücretsiz Reseller Mi??

Sizce bu hizmet yararlı mı?

• Evet

• =( Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Elmas madencisi.
Discord
Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi ücretsiz reseller hizmeti vermeye karar verdim kendi sunucuma plesk panel kurmuştum isteyenlere veriyordum zaten bunu forumlara da yayarak daha çok insanın yararlanmasını istedim şartım yok sadece bir alan adınız olsa yeter içerisinde istediğinizi barındırabilirsiniz evet şikayet gelmedikçe istediğinizi barındırabilirsiniz bu güzel ve ücretsiz hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken discorddan bana ulaşmak afk olabilirim sadece İsim Eposta Alan adı atın ben size gerekli kurulumları yapıp teslim ederim umarım yanlış bir kelime kullanmadım yada konu yanlış yerde değil şimdiden alan herkese kolaylıklar diliyorum

İyi akşamlar iyi forumlar

ALMAK İÇİN: Deniz#4525

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
Denendi. Kullanışlı ve yararlı bir hizmet.

Not: 250. Mesajım :D

Elmas madencisi.
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Mükemmel bir konu olmuş. Eline sağlık adamım <3

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Tork#9134
ihticayı olan arkadaşlar için güzel bi hizmet plesk yerine cpanel kullanmanı tavsiye ederim.

Elmas madencisi.
Discord
ihticayı olan arkadaşlar için güzel bi hizmet plesk yerine cpanel kullanmanı tavsiye ederim.
lisansı karşılayacaksan neden olmasın :D plesk paneli trial ile açabiliyorumda cpanel triali o kadar çok idare ettiremiyorsun 15 gün sonra kesiyor

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Tork#9134
lisansı karşılayacaksan neden olmasın :D plesk paneli trial ile açabiliyorumda cpanel triali o kadar çok idare ettiremiyorsun 15 gün sonra kesiyor
gelirin yoksa birşey diyemem, biz kendi sistemimizde cpanel kullanıyoruz o yüzden önerdim sistemi falan çok daha iyi.

Elmas madencisi.
Discord
gelirin yoksa birşey diyemem, biz kendi sistemimizde cpanel kullanıyoruz o yüzden önerdim sistemi falan çok daha iyi.
Haklısın ama ücretsiz bir hizmet zaten kazancım yok ama cpanelin ne kadar iyi olduğunu biliyorum keşke ücretsiz olsa :((