minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Nedir Bu Minecraft ?

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
Bügun Sizlere Minecraft Nedir ? Sorusunu Cevaplıyıcam !

Merhaba Ben Umut ;

Minecraft Karelerle Dolu Küplerden Oluşan Bir Dünyanın İçinde evler, madenler, tarlalar , çiftlikler Hayatta Kalma yoludur Bunları Yaptıkdan Sonra O Büyük Diger dunyaya Netherda Yaşadıgınız Maceralardan Sonra oyunu Tamamlamak İçin End'e Gidersiniz . End ne derseniz sözlük anlamı olarak 'son' anlamına gelmektedir . Buda Minecraft'taki anlamı ile aynıdır . Oyunu bitirmek için Endermen'le dolu bir dünyaya gidersiniz . DİKKAT ! Sakın Gözlerine Bakmayın . Son Olarak O büyük ejdarhayı oldurmeniz lazım . Bu olayıda tamamladıktan sonra koleksiyonunuza Ejderha kafasını koyun ve oyunu kaydedin ve çıkın.
4753
Online Oynanabilirmi ?
Tabiki Minecraft online yani çevrimiçide oynanabilir ! Bir sürü sunucularla dolu bir dünyaya geçebilirsiniz . Tabiki sunucu açmak isterseniz Kalitenin İlk harfi Var .
4754
Zararlı Bir Yönü Varmı ?
Arkadaşlar sizin düşüncenize kalmış fakat ben bir fikir yürüttüm ve bir sonuça vardım. Biliyosunuzdur ki Avrupa Orta Çagda kötü bir durumdaydı bilim o zamanlar yasak oldugu için dünya kare oldugu biliniyordu . Bu oyunda o fikre geri dönmek istemişler nedeni heryer Pixel heryer Kare bu düşünceye katılıyormusunuz veya katılmıyormusunuz yorum yazarsanız sevinirim .
4755
Bügünlükte Benden Bu Kadar Bir Yorumunuzu Eksik Etmeyin ! İyi Forumlar !

Son düzenleme:
Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
Arkadaşlar Tasarım Bilgim Yok Bu Yüzden Biraz Gözünüze Kötü Görünebilir !

Elite madenci.
Discord
bu yazılar 965655595659565 defa paylaşıldığı için artık pek ilgi görmüyor okumaya zahmet etmedim bile lütfen gereksiz kalabalık yapma minecraftın ne olduğunu bilmeyen burada ne arasın bilader ?

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
bu yazılar 965655595659565 defa paylaşıldığı için artık pek ilgi görmüyor okumaya zahmet etmedim bile lütfen gereksiz kalabalık yapma minecraftın ne olduğunu bilmeyen burada ne arasın bilader ?
Dedigin Dogru Fakat Ben Kendi Yorumumu Katarak Birşeyler Yaptım .

Yorumun İçin Teşekkürler .

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Aynen, burada çok bu konular paylaşılıyor. Artık okumadan geçiyoruz.