Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

NoMercyMC, Rehberlerini Arıyor! | This is NoMercyMC! There is No Mercy Here!

Elite madenci.
Discord
Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
İngilizce olsa bulunurda Bu diller zorlar biraz sanki :) hem bu dilleri bilecek hemde minecraft oynayacak birini bulmak.. bilemiyorum hocam zor iş kolay gelsin.

Seçkin madenci.
Discord
Bu sunucusu çok güzel umarım ingilizde gelir :D

Elite madenci.
Discord
İngilizce olsa bulunurda Bu diller zorlar biraz sanki :) hem bu dilleri bilecek hemde minecraft oynayacak birini bulmak.. bilemiyorum hocam zor iş kolay gelsin.

Fransa, Almanca, İspanyolca harici kadro tamam evet dil bilen kişileri bulması zor ama dil bilen ve NoMercyMC kadrosuna uyum sağlayabilecek birini bulmak daha zor :D

Bu sunucusu çok güzel umarım ingilizde gelir :D

Teşekkürler, gelecek merak etmeyin :D

Konu güncel alımlar devam ediyor

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Zamanında (baya eskiden) keyifle oynadığım bir faction sunucusuydu. Sonra kapanmıştı bir ara sanırım. Hiç hatırlayamıyorum. Ama ormanı takas yerini marketi falan çok rahat hatırlıyorum. ChestShop yerine QuickShop tarzı bir eklenti kullanılıyordu. İlk kez o sunucuda görmüştüm o zamanlar bunu (sohbete kaç tane alacağımızı falan yazıyorduk). Baya güzel sistemleri ve yapıları mevcuttu zamanında. Şuan nasıl bilmiyorum tabii. Başarılar umarım aradığınız kişileri bulabilirsiniz.

Elite madenci.
Discord
Zamanında (baya eskiden) keyifle oynadığım bir faction sunucusuydu. Sonra kapanmıştı bir ara sanırım. Hiç hatırlayamıyorum. Ama ormanı takas yerini marketi falan çok rahat hatırlıyorum. ChestShop yerine QuickShop tarzı bir eklenti kullanılıyordu. İlk kez o sunucuda görmüştüm o zamanlar bunu (sohbete kaç tane alacağımızı falan yazıyorduk). Baya güzel sistemleri ve yapıları mevcuttu zamanında. Şuan nasıl bilmiyorum tabii. Başarılar umarım aradığınız kişileri bulabilirsiniz.

Ekim ayında bakıma aldık sistemler komple değişiyor eskisi ile pek alakalı olmayacak

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Güzel geliyor :)