Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Oyna.Sufmen.net Emek Hırsızlığı!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ScRauben#0840
Selam forum üyeleri bundan 18 gün önce sunucum için Mamisya | Nysanes tarafından yapılan haritam sufmen.net / com
sunucu yetkilileri tarafından çalınmış ve kendi sunucularında kulanıyorlar kendilerinden uygun bir dil ile kaldırmalarını istedik fakat kaldırmadılar
aşağıya bırakacağım görsellerden de göreceksiniz

Önce haritanın Bana yani Minelive.network sunucusu için yapıldığını kanıtlamak isterim

Blokdelisi map kanıt.png

Screenshot_5.png

Kendilerinden haritayı kaldırmaları için ricada bulunduk fakat pek bir faydası olmadı ki hala kullanılıyor
Faction sunucularına girip kendilerine bu konu hakkında sorular sorduğumda ise mute atıp sohbeti temizlediler

Faction soru.png
Faction mute.png

Konuyu çözmek için discord sunucularına gittim ve yetkililere ulaşmaya çalıştım arkadaşlık isteğimi kabul etmediler bende dc sunucularının genel sohbetine
yazmak zorunda kaldım yetkilileri olan ozan aldı şahıs ne dediğimi anlamadan yazılar yazdı ve haritayı nasıl ele geçirdiklerini veya kimin verdiğini söylemedi

1.png
2.png

Haritamı çalmaları yetmezmiş gibi kendi yapıları gibi güncellemede yeni lobi mapı diye tanıtacak kadar düşmüşler
güncelleme.png

ve en sonunda discord sunucularından da yasakladılar ve hala haritamı kullanmaya devam ediyorlar bu konuyu açma amacım
böyle insanlardan uzak durmanızı istememdir böyle insanlar size de zarar verecektir unutmayın hırsızlık bağımlılıktır​

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Kelimeler kifayetsiz.Yapacak bir şey yok :)

İyi Forumlar.

Seçkin madenci.
Discord
klasik bir 2020 sunucusu daha dostum.. tanrı yardımcın olsun