MinecraftTR 4,700 Konusu 26,400 Mesajı ve 9,679 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Pandemi döneminde evde otururken izleyebileceğiniz film serileri hangileridir?

omayGAT

İskeletor.
Katılım
24 Şubat 2021
Mesajlar
57
Tepki puanı
36
Puanları
290
EXP
2078.6
Minecoin
1513.6
Pandemi döneminde evde otururken izleyebileceğiniz
film serileri hangileridir?


Losa-angeles-hollywoodda-gezilecek-yerler-hollywood-Universal-stüdyoları.jpg

Bundan neredeyse 1 ay önce "Pandemi döneminde evde otururken izleyebileceğiniz dizi ve filmler hangileridir?" adı altında bir konu açmıştım. Bugün ise sadece film serilerinden oluşan bir liste hazırladım. Bu gibi listelerden her ay en az bir tane yapmaya çalışacağım. Neyse lafı uzatmadan hadi başlayalım;
FİLMLERİN KONULARI SPOILER İÇERDİĞİ İÇİN GİZLİ METİN ŞEKLİNDEDİR EĞER SPOILER OLSA BİLE OKUMAK İSTERSENİZ AÇIP OKUYABİLİRSİNİZ.
1-) John Wick Serisi
john-wick-kopek-krizi.jpg
John Wick serisi, şuanlık üç filmden oluşmaktadır. Bu yıl dördüncü filmin çekileceği izleyiciler tarafından biliniyordu fakat yapımcı şirketin son anda yaptığı açıklama ile dördüncü filmle birlikte beşinci filminde çekileceği açıklandı. Serinin devam filmleri arka arkaya çekilip hazırda tutulacak. Seriyi genel olarak açıklamam gerekir ise emekli olmuş bir tetikçinin karısını kaybettikten sonra yaşadığı olayların öfkesini ateşlendirmesiyle işine geri dönen John Wick'in yaşadığı olayları konu alıyor.
Serinin Filmleri

1. John Wick

2. John Wick 2

3. John Wick 3: Parabellum

John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer.

2-) Mumya Serisi

mumya.jpg

Mumya serisinin yapımcı şirketi ilk iki filmde yakaladığı başarı yüzünden üçüncü filmi çekmiştir. Fakat üçüncü film istenilen ilgiyi görmemiştir. Genel olarak zaman geçirmelik eğlenceli bir film serisidir. Film içinde gerek korku gerek komedi çoğu türü barındırıyor. Eğer mısır efsanelerine ilginiz varsa bu seriyi izlemenizi öneririm.
Serinin Filmleri

1. Mumya

2. Mumya Dönüyor

3. Mumya: Ejder İmparatoru'nun Mezarı


Binlerce yıl önce Mısır'da, İmhotep baş rahibi ile firavunun gözdesi Anck Su Namun gizli bir aşk yaşamaktadırlar. Ancak sevgililer yakalandığında cezaları korkunç olur. Güzel kadın intihar eder, baş rahip ise Hom-Dai, yani Ölüler Şehri Hamunaptra'ya diri diri gömülmeye mahkum edilir. Korkunç ceza infaz edilirken, rahip geri döneceğine yemin etmektedir. 1923'te Amerikalı maceracı Rick, Hamunaptra'yı bulmak isteyen İngiliz kardeşlere rehberlik etmektedir. Kaypak Johnathan, hazinelerin hayallerini kurarken, Evelyn'in merakı ise tamamen bilimseldir. Üçlü bilmeden korkunç laneti uyandıracaklardır.

3-) Siyah Giyen Adamlar Serisi


men_in_black.jpg
Siyah Giyen Adamlar serisi, gerek oyuncuları gerek hikayesi sayesinde çok sevilen bir seridir. İlk filminden bu yana büyük bir ilgi odağı olan filmin dördüncü filmi ilk üç filme göre kötü olsa da izlemeye değer bir film serisidir. Özellikle ilk üç filmi izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz gerekiyor. Ayrıca filmin beşinci filminin 2022 2023 yıllarında çıkış yapacağı şuan ki söylentiler arasında bulunuyor.
Serinin Filmleri

1. Siyah Giyen Adamlar

2. Siyah Giyen Adamlar 2

3. Siyah Giyen Adamlar 3

4. Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit


Halktan gizlenen bir hükümet bürosu… Ajan K ve onun işe aldığı ‘amatör’ Ajan J, dünyaya diğer gezegenlerden gelen misafirlerin hayatını gözleyen iki kişidir. Ellerinde hafıza silme cihazları ya da lazerli tabancalar gibi üstün teknolojiler bulunan ekibin ön plandaki iki üyesi olan ‘siyah giyen adamlar’, dünyamızı dünya dışından gelme ihtimali olan terörist saldırılara karşı koruma amacındadırlar. Kendi boylarını aşacak bir işle karşılaştıklarında ise ne yapacaklarını şaşıracaklardır.


Merhaba Minecraft Türkiye ailesi, bugün sizlere üç film serisinden oluşan bir öneri konusu yazdım. Listemizde üç film serisinin olmasının sebebi bu listeden neredeyse her hafta yapacak olmamızdır.
Tüm kullanıcılarımıza ve misafirlerimize iyi forumlar.


minecrafttr.png
 

Üst