minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Play.Quartizyon.Com | TNT AÇIK | Survival - Faction | Sanal pazar! | Bonuslar Aktif! | 1.8 - 1.13

Sunucu IP Adresi
Play.Quartizyon.Com
Seçkin madenci.
Discord
6N4K2S.png

Ön söz;
Öncelikle merhabalar değerli dostlar!
Şunu merak etmişsinizdir diye küçük bir hatırlatma.
Sunucunuz survival faction derken ne demek istediniz?
Survival faction zorluğunu survivaldan kolaylığını ise factiondan alan bir sunucu klasik faction olarak düşünebilirsiniz.
Ama biz bunları aşacağız ve klasikliğimizi gidereceğiz!

B6JO6H.png

Biz kimiz?

Ben Furkan 17 yaşındayım oyundaki adım SolorRVS-BayMiner, daha çok plugin ve build işleriyle ilgileniyorum.
Ben Muratcan 16 yaşındayım oyundaki adım MuratcanAykan, daha çok plugin işleri ile ilgileniyorum.

3NL4yQ.png

Amacımız her sunucuda ve heryerde herkezin istediği bir şey sizleri eğlendirmek.
Ama bazen mümkün ki böyle şeyler olamıyor ve sizlere mahcup duruma düşüyoruz.
Bizde bunları engellemek için paramızı garanti edip böyle bir sunucu açmayı planladık.
Yani kısacası sunucumuzda rahat rahat oynayabilirsiniz!

18H4NP.png

Ram
1HUbb1.jpg

80 Slot

play.Quartizyon.Com

bRHcKQ.png

Lapis market
K4bNKL.png

Kolay bir sistem olabilir ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
Burdaki kitler kazmalar neden 10 özelliklerine basılı eğer önsözümüzü okuduysanız nedenini biliyorsunuz.!

Bakın size survivaldan bir özellik getirdim!
6S4PA8.png

Bu özellik sizlere daha fazla alanlara claim atmanızı sağlayacak ama tabii ki bununda bir ücreti var :(

Sanal pazar
J659A7.png

K8BWWU.png

Şimdi o güzelim haritalarda sıra ;)

LUL62Q.png

6KH53z.png

66LUUb.png

aycJG7.png

MG5GfU.png

Play.Quartizyon.Com

Ben sade konuları seviyorum sizleri bilemem maalesef :(

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Güzel Sunucuya Benziyor Başarılar

Apim Benim
Discord
Konu tasarımı iyi ama geliştirilmeli. Eğer başka Sistemler, sunucu bilgisi varsa, biraz daha bahsetmelisin, başarılar.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Neden sizi seçmeliyiz, sizin farkınız nedir? Bunları gösterseniz daha iyi olacaktır. Başarılar

Seçkin madenci.
Discord
Güzel Sunucuya Benziyor Başarılar
Konu tasarımı iyi ama geliştirilmeli. Eğer başka Sistemler, sunucu bilgisi varsa, biraz daha bahsetmelisin, başarılar.
Neden sizi seçmeliyiz, sizin farkınız nedir? Bunları gösterseniz daha iyi olacaktır. Başarılar
Öncellikle merhaba, teker teker hepinize teşekkür ederim. Biraz geç cevap verdiğim için hatta baya geç cevap verdiğim için kusura bakmayınız.
Soru 1 - DwordGG : Konu tasarımız güzel olabilir ama ne tür şeyler ekleyerek geliştire bileceğimizi söylerseniz seviniriz. İleride daha fazla güncelleştirmeler yapacağız ve bunları en güncel şekilde forumlarda,konularda güncel tutmaya çalışacağız. Teşekkürler!
Soru 2 - AhmetOzkan : Neden bizi seçmelisiniz ? Biz kendinimizi yenilikçi adaletçi ve ön yargılı olmayarak sizi dinleyip sizler hakkında ve sunucumuzda sizlere en iyi desteği verebilecek kişiyiz, kısacası bizim farkımız sizlere güzel kaliteli destek verme diyemeyiz. Çünkü farklarımızı anlatsak belki makale belki roman çıkar :) Biz kendimizi yenilikçi olarak görüyoruz son sözü size bırakıyoruz. Teşkekkürler!
@DwordGG Bu konumuzu survival konusuna taşırmısınız. Anlayışınız için teşekkürler.