Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Tanıtım QuickSand - Eklenti Tanıtımı | Bataklık [1.7-1.12] | #4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevmek sevmekse eğer, sevmek sevmemektir.
Discord
vicdum#0654
Title.png

Ne işe yarar ? Nedir Ne değildir ?

Hafif, hızlı, kullanıma hazır bir mekanik eklentisidir. Adından da anlaşıldığı üzere bataklıklar ekler. Oyuncularınızın çöllerde rastgele yürürken ölümü ile tanışmasına sebep olabilirsiniz.

Komutu var mı bunun ne ile ile bakabilirim ?

Evet, bir adet komutu var, tabi kullanır mısınız emin değilim.
/quicksand komutu ile eklentinin yapımcısını ve indirme linkini öğrenebilirsiniz.

Yetki vermem gerekiyor mu ?

Kendine verirsen hiçte fena olmaz,

quicksand.bypass yetkisi ile oyuncuların bataklıktan etkilenmemesini sağlayabilirsin.

quicksand.updatecheck yetkisi ile eklentinin yeni bir sürümü çıktığında bildirim almasını sağlayabilirsin, varsayılan olarak op'lara da bildirim gider.

Ayarlamam gereken bir dosya var mı?

Aslında bence gayet uygun ayarları ancak değiştirmek istersen değiştirebileceğin tek bir yer var,

YAML:
Chance (Chance/Max): 0.1
Max (Chance/Max): 100.0

Chance, bataklık oluşma şansı, Max kaçın kaçta kaçı olarak ifade edebileceğim maksimum şans (Bu durumda 0.1% yani 0.1/100)

Nerden indirmem gerek ?

Spigot:

Konumu okuyup değerlendirirsen ve işine yaradıysa beğen tuşuna basar mısın ?
Ayrıca başka bir eklentiyi tanıtmamı istiyorsan ve ya konumda bir yanlışlık (Yanlış bilgi, yazım yanlışı, artık çalışmayan) görürsen lütfen özel mesaj veya Konu altından cevap göndererek bana bildirebilirsin.
Sorularını da bu konu altından cevaplayacağım.

Konu özgündür ve eklentinin resmi yardım sayfalarından yardım alınmıştır, Alıntı ibaresi ve bu konunun linki olmadan paylaşmak yasaktır.

187-67f8033dce5bf6f32f9872528f5a684c.jpg

~ vicdum ~

Seçkin madenci.
Discord
Ekli dosyayı görüntüle 224

Ne işe yarar ? Nedir Ne değildir ?

Hafif, hızlı, kullanıma hazır bir mekanik eklentisidir. Adından da anlaşıldığı üzere bataklıklar ekler. Oyuncularınızın çöllerde rastgele yürürken ölümü ile tanışmasına sebep olabilirsiniz.

Komutu var mı bunun ne ile ile bakabilirim ?

Evet, bir adet komutu var, tabi kullanır mısınız emin değilim.
/quicksand komutu ile eklentinin yapımcısını ve indirme linkini öğrenebilirsiniz.

Yetki vermem gerekiyor mu ?

Kendine verirsen hiçte fena olmaz,

quicksand.bypass yetkisi ile oyuncuların bataklıktan etkilenmemesini sağlayabilirsin.

quicksand.updatecheck yetkisi ile eklentinin yeni bir sürümü çıktığında bildirim almasını sağlayabilirsin, varsayılan olarak op'lara da bildirim gider.

Ayarlamam gereken bir dosya var mı?

Aslında bence gayet uygun ayarları ancak değiştirmek istersen değiştirebileceğin tek bir yer var,

YAML:
Chance (Chance/Max): 0.1
Max (Chance/Max): 100.0

Chance, bataklık oluşma şansı, Max kaçın kaçta kaçı olarak ifade edebileceğim maksimum şans (Bu durumda 0.1% yani 0.1/100)

Nerden indirmem gerek ?

Spigot:

Konumu okuyup değerlendirirsen ve işine yaradıysa beğen tuşuna basar mısın ?
Ayrıca başka bir eklentiyi tanıtmamı istiyorsan ve ya konumda bir yanlışlık (Yanlış bilgi, yazım yanlışı, artık çalışmayan) görürsen lütfen özel mesaj veya Konu altından cevap göndererek bana bildirebilirsin.
Sorularını da bu konu altından cevaplayacağım.

Konu özgündür ve eklentinin resmi yardım sayfalarından yardım alınmıştır, Alıntı ibaresi ve bu konunun linki olmadan paylaşmak yasaktır.

187-67f8033dce5bf6f32f9872528f5a684c.jpg

~ vicdum ~
Güzel bir pluginine benziyor bunu survival sunucularda kullanmamız faydalı olur :)
Konu anlatımınız gayet güzel başarılar.

Discord
vicdum#0654
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucumda kullanacağım :)

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Bir tanıtım gifi veya videosu alabiliriz? :)

Discord
vicdum#0654
Zzz
Discord
alqnbei#1337
Rp sunucular bence bunu kullanacaktır :) eline sağlık çok güzel anlatmıssın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...