RubySkyMC Bilgin Kişiler Arıyor

MinecraftTR 3,231 Konusu 18,503 Mesajı ve 5,577 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

RubySkyMC

★ Onursal Üye ★
Konu Sahibi
2 Temmuz 2018
69
40
1,126
İstanbul
www.RubySkyMC.com
EXP
537.6
2001

Merhaba arkadaşlar ben Furkan . Uzun zamandır RubySkyMC adlı minecraft serverini 5 aydır yürütmekteyim .

Ufak Ufak yardım alarak kendimizi geliştirmekteyiz . Sunucumuz bir skyblock serüveni ile başlamıştır ve 5 aydır bu serüven devam ediyor.

Son zamanlarda kadromuz'dan çıkan arkadaşlar oldu ayrıldı diyim . Sınav gibi olumsuz nedenlerden bir çok yetkili bıraktı .

Şimdi gelelim asıl yere biz rehber arıyoruz .

İlk olarak sunucuya girceksiniz +15 saat den fazla oyunu oynayacaksınız . Ardından rehber olacaksın her ay terfi atlayıp admin bile olabilirsin .

Neden 15 saat diye sorarsanız aman rehber olmak için 15 saat vermem gider csgo oynarım kafasına girenler lütfen yazmasın . 15 Saat az bir süre uzatmak istemedim daha 15 saat içinde sunucuyu tanıyacak oyuncuları vs vs tanıyacak has kitleyi öğrencek eksikleri hataları öğrencek oyuncuların isteklerini belirtcek için yeterli süre olduğunu düşünüyorum . Yaşa bakmıyoruz ama mikrofon şart . Her hafta pazar günü düzenli bir toplantı olduğunu hatırlatmak isterim .

Şartlar bunlardı şimdiden başarılar .​

Ekli dosyalar