Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Selam, Ben Mandaalina

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Shelby#7446
Selamlar Dostlar Ben Mandaalina eski nicklerim ise: R1VALS, STKennedy, Kennedy,Portakal, Vesayre diye meyve olarak nickli olan çoğu kişi Benimdir :D neyse dostlarım yaşım 17 ağırlıklı olarak minecraft ve metin2 oyuncusuyum Belki Duymuşsunuzdur Minecraft aleminin en sevilmeyen ve en Güçlü klanlarından biri olan AS0S Klanındanım
Minecraft pluginleriyle aram iyi olsada yinede birçok şeyi bilmiyorum yani öğreneceğim şey fazladır o yüzden Batihost discord adresinde çok fazla Soru soruyorum zaten eğer varsanız görmüşsünüzdür :D Çok fazla boş vaktim oluyor Foruma ağırlık vererek sizlere güzel hizmetler sunmayı Planlıyorum kısacası öyle yani

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
"Etars"#3000
Güzel bir fikir, başarılar dilerim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
xKrowzy#0001
Hoşgeldin foruma :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Creeperucan#6876
Başarılar..