Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Server icon

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba ben BungeeCord sunucu kurdum ama bungeecordun kurulu olduğu klasöre 64x64 boyutunda .png uzantılı ikonu attığımda çalışmıyor.Adını server-icon.png de yaptım normal server-icon da olmadı.bungeecordun bağlı olduğu tüm sunuculara da atdım hepsini yeniden başlatdım yine olmadı.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
server-icon.png yapma direkt server-icon olarak yap png olarak kaydet

BATIHOST.COM
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
4
Discord
itsbluzer
Yüklediğin resimin 64x64 olmasına ve PNG uzantılı olmasına dikkat et, JPG dosyası çalıştıramıyor BungeeCord maalesef ):

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Sadece BungeeCord'a atacaksın. 64x64 olmasına, png olmasına dikkat et.

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Iconun 64x64 olduğuna özellikler kısmından kontrol et. Dosya uzantısı kesinlikle .png olmalı. Resmin adını server-icon.png yapma. server-icon yap zaten farklı kaydettiğin için o PNG olarak kayıt edilecektir. Tüm bunları yaptıkdan sonra BungeeCord klasörüne bunu at ve Bungeeyi yeniden başlat. Sorun çözülürse de bildir. Farklı sorular varsa buradayız.