Çözüldü Sığınç büyüsü

Mutant Herobrine.
Discord
Minecraft'a 1.21 sürümünde gelmiş olması lazım bu büyünün internette bütün her yere baktım chat gptye falan da sordum ama bulamadım bu sığınç büyüsü ne işe yarıyor tam olarak bilen varsa aydınlatabilir mi?

Seçkin madenci.
Forum Yöneticisi
Moderatör Şefi
En iyi cevaplar
1
Discord
BloodyX#4069
Minecraft’ta Sığınç büyüsü, yeni eklenen bir büyüdür ve özellikle topuz (mace) gibi silahlara uygulanır . Bu büyü, düşülen her blok için verilen hasarı artırır. Örneğin, normalde 100 blok düşüşte 100 hasar veriyorsanız, Sığınç büyüsü ile bu hasar 150’ye çıkabilir.

Minecraft’ta Sığınç büyüsünü elde etmek için belirli adımları takip etmeniz gerekiyor. İşte bu büyüyü nasıl yapabileceğiniz:

1. Büyü Masası: İlk olarak bir büyü masasına ihtiyacınız olacak. Büyü masası yapmak için 4 obsidyen, 2 elmas ve 1 kitap kullanabilirsiniz.
  2. Lapis Lazuli: Büyü yapmak için lapis lazuli’ye ihtiyacınız olacak. Bu mavi taşları madencilik yaparak bulabilirsiniz.
  3. Deneyim Seviyesi: Büyü yapmak için belirli bir deneyim seviyesine sahip olmanız gerekiyor. Deneyim seviyeniz ne kadar yüksekse, o kadar güçlü büyüler yapabilirsiniz.
  4. Silah veya Zırh: Sığınç büyüsünü uygulamak istediğiniz bir silah veya zırh parçasına ihtiyacınız olacak. Bu büyü genellikle topuz gibi silahlara uygulanır.
Büyü masasına lapis lazuli ve büyülemek istediğiniz eşyayı yerleştirdikten sonra, büyü seçenekleri arasında Sığınç büyüsünü seçebilirsiniz.