minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Skin Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muzlar dünyayı istila edecekmiş!
Discord
Eline sağlık biraz geliştirip sunucumda kullanmayı düşünüyorum gerçekten güzel olmuş. :)

Seçkin madenci.
Discord
Teknik konuları anlamayacağınızı var sayıyorum ama yinede söyleyeyim skins restorer skinleri indirip depoluyor ve belli aralıklarla güncelliyor, daha fazlası mevcut fakat dediğim gibi. Bu arada SkinsRestorer'ı da kolayca geliştirebilirsin decompile etmene falan da gerek yok GitHub'da Open Source olarak mevcut illa kendin geliştirip kendin kullanmana da gerek yok pull request açıp contribute de edebilirsin. Ama dediğim gibi java bilmiyorsanız geliştiremezsiniz tabii. Spigot üzerinde 1M'den fazla indirmesi olan bir eklentiyi iki dakikada çöp ettiniz helal olsun valla, bunu Spigot'da paylaşır mısın rica etsem reviewleri çok merak ediyorum.. :D Ben zaten bu skript'in lightweight olduğunu ve basit bir şey isteniyor ise bunun kullanılabileceğini mesajımda belirttim, ama böyle cevaplara böyle cevaplar veriyorum kusura bakmayın. Ayrıca evet başka eklenti önermemi isteyen olmadı ama farkındaysan @Mrtol senden de başka bir eklentiyi gömmen istenmedi. Bende o mesajına ithafen SkinsRestorer'dan örnek verdim.
ben eklentiyi gömmedim lakin siz bu paylaşılan skripti gömmeye çalıştınız, benim skinrestorere lafım yok ama bu skriptede kötü eleştiri yapamazsınız, sizinde bildiğiniz gibi java bilmeyen kolay kolay geliştiremezs skinrestorersi ama azıcık bilgisi olan rahatça bu skripti istediği gibi düzenler, geliştirir

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ben eklentiyi gömmedim lakin siz bu paylaşılan skripti gömmeye çalıştınız, benim skinrestorere lafım yok ama bu skriptede kötü eleştiri yapamazsınız, sizinde bildiğiniz gibi java bilmeyen kolay kolay geliştiremezs skinrestorersi ama azıcık bilgisi olan rahatça bu skripti istediği gibi düzenler, geliştirir

Benimde dediğim zaten o gelişmiş özelliği mevcut derken kötü bir şey demedim o özellikleri gereksiz bulan veya beğenmeyen birisi de bunu kullanabilir ayrıca ben zaten skript'in lightweight olduğunu ve kullanılabilir olduğunu belirttim. Her neyse daha fazla konuyu kirletmeyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...