Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Slimmweb Hostingini önerirmisiniz?

Seçkin madenci.
Discord
Slimmweb hostingini öerirmisiniz iyi bir fir firmamı açıkçası daha önceden adını hiç duymamıştım şans eseri gördüm vds fiyatları olsun diğer paket fiyatları olsun çok uygun geldi yoksa keyubu,batihostmu devam etmeliyim

İskeletor.
Discord
Merhaba, müşterisiyim ve VDSten, desteğinden çok memnunum. Siz de oradan alabilirsiniz fiyatlarıda çok uygun.

Elite madenci.
Discord
Slimmweb hostingini öerirmisiniz iyi bir fir firmamı açıkçası daha önceden adını hiç duymamıştım şans eseri gördüm vds fiyatları olsun diğer paket fiyatları olsun çok uygun geldi yoksa keyubu,batihostmu devam etmeliyim
Kral benim önerim büyük firmaları tercih etmek. Bu size kalmış tabiki ama daha iyi bir hizmet alacağınıza inanıyorum.

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Şu ana çalıştığım bir kaç sunucu slimmweb kullanıyorlardı ve oyunda hiç bir sıkıntı olmuyordu ancak benim de tercihim büyük frimalar olurdu(Batihost gibi).

İyi çalışmalar

İskeletor.
Discord
Awui#6620
Hayır Batihost Daha iyi bence