minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

SUNUCU AÇILIP KAPANIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
geçmiş olsun.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Eyvallah abi.

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
Yönetici bey abi zaten öyle bir aptallık yaptım adı "Ni" başlıyor ama var ya hem laglı hemde sunucu durma çöküp duruyor bende ismi "Ni" ile başlayan yerden aldığımı sunucuyu kapatıp bu çarşamba günü batihost'dan güzel bir sunucu alacağım inşallah bir sorun olmazsa. Yani boş ver eğer bir sorun olursa aldığım sunucuda zannetmiyorum ama eğer olursa ben destek talebi açarım. Ama ilgin için sonsuz teşekkürler. bir daha ölsem almam oradan sunucu neyse iyi günler.
O "Ni" ile başlayan yerden sunucu alınmaz. Bi daha da alma. Ders olmuştur. Batihost gibi kalitelisini bulamassın derim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
O "Ni" ile başlayan yerden sunucu alınmaz. Bi daha da alma. Ders olmuştur. Batihost gibi kalitelisini bulamassın derim.
aynen boşa param gitti ama bundan sonra hiç kapatmamak üzere batihostan bir sunucu alacağım.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Yönetici bey abi zaten öyle bir aptallık yaptım adı "Ni" başlıyor ama var ya hem laglı hemde sunucu durma çöküp duruyor bende ismi "Ni" ile başlayan yerden aldığımı sunucuyu kapatıp bu çarşamba günü batihost'dan güzel bir sunucu alacağım inşallah bir sorun olmazsa. Yani boş ver eğer bir sorun olursa aldığım sunucuda zannetmiyorum ama eğer olursa ben destek talebi açarım. Ama ilgin için sonsuz teşekkürler. bir daha ölsem almam oradan sunucu neyse iyi günler.
Çarşamba hayatınız kolaylaşacak. :)
Ni destek vermedi mi buna? :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Logs klasöründen lastest.txt dosyasını şutla buraya bakalım neler varmış

Seçkin madenci.
Discord
Akif B. | 19#5635
eula.txt aç false yerini true yap dene

AldenSH

Batihost'dan başka host kullanmak adlı kamu spotu olsaydı konu başlığı daha iyi olabilirdi.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
logs/latest.log adlı dosyayı herhangi bir yere ( ) yükleyip, burada paylaşırsan ben dahil bir çok kişi yardım edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...