Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

SUNUCUMA KORUMA YAPMAK İÇİN yardım edecek arkadaş arıyorum.

Seçkin madenci.
Discord
Merhaba ben yiğit altay.
serverime ddos ve bot + TOKEN saldırılarını engellemek ve mcspam.tech gibi ULTRA DDOS VE BOTLARA karşı bir koruma yapabilcek arkadaş arıyorum bana gereken korumalar:

DDOS koruması

Mcspam.tech veya programlardan gelen botları engellemesi

TOKEN (token saldırısı ile sunucuya bir kişi gelmese bile hızlıca sohbete binlerce yazı yazıp kötü sözler kullanan kişiler benim sunucuma çok denk gelmiştir ve bunu araştırdım adı da token saldırısı) saldırısı için koruma

diğer korumalar hakkında bilgim yok ama varsa bana yardımcı olabilir veya konuları var ise paylaşabilirsiniz.

Seçkin madenci.
Discord
BOT SALDIRISI İÇİN YAPMAN GEREKEN: Bot koruması için tek yapman gereken Authme eklentisini mysql'a bağlaman ve kayıt işlemlerini de siteye yönlendirecek şekilde ayarlasan bot koruması eklemene gerek kalmaz.

EXPLOIT CRASH SALDIRILARI İÇİN YAPMAN GEREKEN: Bungeecord forkunu Flamecord yaparsan ve ExploitFixer yüklersen çoğu crash ve exploit saldırısını engellersin. Paran varsa SpigotGuard eklentisini ve Aegis forkunu alabilirsin.

DDOS SALDIRISI İÇİN YAPMAN GEREKEN: DDOS saldırsında senin yapabileceğin birşey yok. DDOS yiyorsan hosting sağlayıcına destek talebi aç ve yardım iste. Onlar senin için en iyi olanı söyleyecektir. Bu yüzden ucuz diye her hostingden makine satın almayın. Size vaad ettiği şeyleri diğer hostingler ile karşılaştırın.

UYARI: Arkadaşlar herşey ram değildir. İşlemcide ram kadar önemli bir unsur makine alırken açıcağınız oyun moduna göre işlemci tercih edin sonra TPS sorunu yaşayınca forumlarda çare bulmaya çalışmayın.
Yardım etmeye çalıştığınız için sizlere çok teşekkür ederim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Moris#6054
BOT SALDIRISI İÇİN YAPMAN GEREKEN: Bot koruması için tek yapman gereken Authme eklentisini mysql'a bağlaman ve kayıt işlemlerini de siteye yönlendirecek şekilde ayarlasan bot koruması eklemene gerek kalmaz.

EXPLOIT CRASH SALDIRILARI İÇİN YAPMAN GEREKEN: Bungeecord forkunu Flamecord yaparsan ve ExploitFixer yüklersen çoğu crash ve exploit saldırısını engellersin. Paran varsa SpigotGuard eklentisini ve Aegis forkunu alabilirsin.

DDOS SALDIRISI İÇİN YAPMAN GEREKEN: DDOS saldırsında senin yapabileceğin birşey yok. DDOS yiyorsan hosting sağlayıcına destek talebi aç ve yardım iste. Onlar senin için en iyi olanı söyleyecektir. Bu yüzden ucuz diye her hostingden makine satın almayın. Size vaad ettiği şeyleri diğer hostingler ile karşılaştırın.

UYARI: Arkadaşlar herşey ram değildir. İşlemcide ram kadar önemli bir unsur makine alırken açıcağınız oyun moduna göre işlemci tercih edin sonra TPS sorunu yaşayınca forumlarda çare bulmaya çalışmayın.
Bot saldırılarına karşı siteden kayıt önermen biraz garip geldi en son hatırladığım kadarıyla botun oyuna girmemesi bot saldırılarından kurtulduğun anlamına gelmiyordu

Seçkin madenci.
Discord
moris'e Hak Veriyorum Siteye Yönlendirmen Bir Şey Bencede İlgi Yapmaz Çünkü Oyuncu Oyuna Girdiginde Otomatik Kick Bile Bir Ping'i Yükselticegini Düsünüyorum Bence En İyi Yöntem Batihost 5 GB Makinem Var TR İPLeri Girebilir Şekle Getirmeni Öneririm , Eger Yurt Dısından Giren Oyuncun Varsa Oyuncunun İpsini İste Versin Ordan Özel Olarak Giriş Hakkı Tanımanı Öneririm , Diceksinizki Yine Kickliyor Yanlış Degilsem Kicklemiyor Direk Makineyi Onlarda Kapalı Gösteriyor Diye Biliyorum.