Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Sunucuyu online-mode:false yapınca chatte prefixler değişmiyor.

Ace

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba, 1.8 Spigot kullanıyorum. Essentials , GroupManager ve PaidRanks kullanıyorum rütbe sistemi için. server properties dosyasından online modu true yerine false yapınca chat kısmında oyuncuların mesajının başında görünmesi gereken rütbesinin ismi, yeni bir rütbe aldığında değişmiyor eskisi (online mode false yapmadan önceki rütbesinin ismi) sabit kalıyor. Durumu çözemiyorum, rütbe isimlerinin online mode true dayken olduğu gibi rütbe atlayınca değişmesini istiyorum. Durum hakkında yardım edebilirseniz sevinirim.

test.png

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
Online mode ile alakası yok kendiliğinden bile olan, klasik bir groupmanager hatası. /manudel <isim> şeklinde kendi rütbeni sıfırla daha sonra tekrar kurucu yap, düzelecektir.

Ace

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Online mod değiştirince GroupManager UUID leri tanımlayamıyormuş online mod true iken GroupManager'ı yeniden kurdurttum düzeldi.