Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Ayın En Çok Mesaj Atanı
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
446
Tepki puanı
157
Puanları
1,315
Discord
20220315 (2)-2.jpg

THE WORLD WARRIOR Yayınlandı​

Oyuncular için THE WORLD WARRIOR yayınlanmış durumda. Pek çok oyuncu için bu paket hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.
Kullanıcılar, Minecraft oynarken Minecraft Marketplace ile birlikte daha özel bir oyun deneyimine şahit olabiliyor. Zaman zaman yeni kaliteli içeriklerden söz eden Mojang Studios, bu sefer Asya tarzı bir içerik paketi ile bizleri karşılamış durumda. Lafı daha fazla uzatmadan bu paket hakkında bilgi verelim.

THE WORLD WARRIOR Nedir?​

THE WORLD WARRIOR, oyunculara karakter doku paketi sunan bir içerik sağlıyor. Bu pakette pek çok dövüşçü görünümü mevcut. Bu görünümler arasından istediğini seçebilen karakter, Asya mimarileri arasında farklı bir yaşam sürebilir. Özet geçmek gerekirse bu paketin amacı yeni karakter görünümleri sağlamak.

THE WORLD WARRIOR Nasıl Oynanır?​

Bu oyunun nasıl oynandığı merak edilen bir diğer konu olarak yer alıyor. Bu içeriğin fragmanı izlendiğinde öncelikli olarak karşımıza bir dövüşçü seçme menüsü geliyor. Bu menüde dövüşçü seçen 2 oyuncu, seçim işlemi sonrasında arenada buluşuyor. Arena ise arka planda deniz ile gemilerin bulunduğu ve ön planda bir platformda yer alınan bir bölge. Bu kısımdan sonra fragman bitiyor.
20220315 (3)-2.jpg
THE WORLD WARRIOR için yapılan fragman her ne kadar bu şekilde gösterilmiş olsa da şunu belirtmek lazım ki oyun aslında bu şekilde oynanmıyor. Fragman, abartılmış bir şekilde gösteriliyor. Aslına bakarsak oyun yalnızca görünüm paketi içeriyor. Yani karakter dokuları bu içerikte bulunuyor. Oyuncular, bu dokulardan birini seçerek karakterini özelleştirebiliyor. Sonrasında isteğe bağlı olarak arkadaşıyla beraber güzel bir mekanda dövüş tekniklerini deneyebilir.

THE WORLD WARRIOR Özellikleri​

THE WORLD WARRIOR hakkında oyuncuların merak ettiği sorulardan birisi bu paketin sunduğu özellikler olmakta. Az önce de bahsettiğimiz gibi paket genel olarak karakter dokuları veriyor. Bununla birlikte içerikte 1 adet ücretsiz karakter bulunurken 12 adet ücretli karakter öğesi de var. 13 farklı karakter öğesi sayesinde kullanıcı, karakterini istediği gibi özelleştirerek bu şekilde kullanabiliyor. Bu konuda sizlere Mojang’ın paylaşmış olduğu bu içerikten bahsettik. Umarız sizler için faydalı bir konu olmuştur.
 


Üst