Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Satış: THELEGEND - ULTIMATE SURVIVAL [1.4.7 - 1.18.1]

dı lejınd derler
Onaylı Satıcı
Katılım
22 Ekim 2019
Mesajlar
18
Tepki puanı
20
Puanları
1,025
Discord
>>TheLegend<<#6052
Bir çok görsel ve gif, forumun 50 medya sınırından dolayı koyulamamıştır. Ürün hazırdır, hali hazırda bir çok yabancıya ulaşmıştır fakat Türkçe versiyonu henüz hazır değildir. Sesli anlatım:
0.jpg

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

13.png

17.png

18.png

19.png

21.png

22.png

20.png


En İyi Optimizasyon!

Oyuncuları teknik problemler kadar yoran ve sıkan başka bir şey yok! Naçizane paketimizden kaynaklı hiçbir TPS veya alakalı performans problemi yaşamayacağına söz eriyoruz! Durmaksızın dolu dolu oyun! ULTIMATE SURVIVAL yüksek oyuncu trafiğini kolayca ve problemsiz kaldırabilmesi için yapıldı!


En Yeni, En Güncel Sürüm!

ULTIMATE SURVIVAL
en yeni ve en son sürüm için yapıldı! 1.18.1, yeni dağlar, tepeler, amethyst'ten bakır cevheri ve daha fazlasıyla beraber yeni eşyalar ile oynaması en zevkli minecraft sürümü!

Yeni versiyonlar ile kutsanmışken neden oyuncularınızı o çirkin, eskimiş versiyonlar ile kısıtlayasın!?

Yaşayan Bir Kasaba!

Kasabada seninle sohbet eden, başkaları hakkında dedikodu eden başka vatandaşlar var! Satıcılar kasabamızda enteresan ve bazen de doğaüstü eşyalar satar! Her biri de seninle konuşur!

Gün doğumunda dükkanlarını açarlar, güneş batarken de evlerine giderler!


Kanlı Geceler!

Bizim sevimli
Bizim sevimli kasabamız güvenli bölgedir fakat Yaban adında başka bir dünyamız var ve orada kimsenin güvenliğini garanti edemeyiz! Genellikle göze normal gözükür fakat "Kanlı Gece" zamanında tüm canavarlar daha güçlü, garip ve korkunç olur! Ama neyse ki kasaba halkı aralığı hesaplamayı öğrendi ve bu sayede sen dahil diğer vatandaşlar da bundan yararlanabilir!

Kanlı Geceler oyuncularınızın tekrardan geceden korkmasını sağlar. Kanlı Gece olduğunda, 23 eşsiz ve özel moblar geceyi gerçek bir cehenneme çevirecek.
Savaşı daha zor kılmak için tüm özel mobların özel hasarı, özel can değerleri olabilir.
Özel moblar ve hatta klasik moblar özel eşyalar düşürebilir. Her oyuncu iyi bir savaştan dolayı ödüllendirilmelidir, dolayısıyla dilediğiniz özel bir eşyayı da ekleyebilirsiniz bu ödüller arasına.

Canımız Kaptanımız!

Kasabamızda cesur bir kaptanımız var. Cesur ve insanları Yaban'a götürebilecek kadar da cüretkar! Eğer ki seni rastgele bir yere bırakmasını istiyorsan, masrafları ve cesurluğu için bir miktar para ödemen gerekir! Gemisinde yerini ayırabilirsin fakat zamanında orada olman gerek yoksa kaçırırsın!

giphy.gifYaban'a varan seyehatin için ödeme yaptığında kaptanımız "2 dakika sonra burada ol, kalkacağız!" der ve eğer ki o zamanda orada olmazsan kaçırırsın!

giphy.gifSesli bir geri sayımın olacak, yani senin için kaçırması kolay olmayacak!

Zamanında yetişebilirsen, kaptanın asıl büyük gemisinde seyehate başlayacaksınız! Kaptanımız seyehat sırasında konuşmayı çok sever!

giphy.gif

Özel Balıkçılık!

Kasaba halkı da yemek yemeli! Bu yüzden satıcılarımız balıkçılıkta yetenekli olanlara balık karşılığında iyi ödeme yaparlar. Hatta sen daha iyi yakalayabil diye özel yemler de sağlarlar!

Kasaba Bankası!

Kasabamız dolu olduğundan ve artık dışarıdan gelenleri kabul etmediklerinden, Yaban'a yerleşmen gerekecek ve bu hiç kolay olmayacak! Öyle bir yerde paranın hepsini cebinde gezdirmemelisin! Kasabadan bir adam tüm para işlerimize bakar, onunla bir konuş!

giphy.gif

Bir Sürü Alet Takımı!

Her tür oyun tarzı için, az çok her ödül olarak verilen ünvanlar için farklı alet takımlarımız mevcut! Hem paran ile alabilir hem de başarıların ile kilitlerini açabilirsin!

giphy.gif

Yakalayıcı Yumurtalar!

Diğer dünyada maceradan maceraya koşarken, bir sürü bela ile uğraşırken birden bire çıka gelir karşına ilk görüşte bağ kurabileceğin bir hayvan, çok fena evine götürmek istersin, çok sevmişsindir ama nasıl zarar vermeden götüreceksin? Kasabamızda bu durumlar için yakalayıcı yumurtalar satan biri var, hem de çok ucuz!

Memory.gif

Kriptocumuz da Var!

Teknolojide çok ileri gözükmesek de bu kripto furyası bize bile ulaştı, bir arkadaşımız da bizim için araştırıp öğrendi bize kripto cüzdancılığı yapıyor. Herkes deli gibi yatırım yapıyor! Sen de pişman olmadan önce yatırmalısın!

giphy.gif

Kumar da Geri Kalmadı!

Kumar iyi bir şey demiyorum ama bazıları bundan çok iyi para kazanıyor! Eğer ki bir gün olur da şanslı hissedersen, kasabamızdaki bu kasino rulet sistemine kesinlikle uğra!

giphy-downsized-large.gif

En Iyi Performans!

1.18.1 sunucu yürütmek sistemin için kolay değil! Buna rağmen böyle bir oyun ile elde edebileceğin en iyi performans garantisini veriyoruz!

Gerçekçi Oynanış!

Eğer ki dışarıda karlı, yağmurlu havada üzerinde hiç kıyafet olmadan geziyorsan, üşümüş hissedebilirsin! Eğer çok ağır zırhlar giyersen yavaşlayabilirsin! Eğer okyanustan, denizden su içersen kötü hissedebilirsin! Arada bir uyuman gerekir! Bunlar gibi bir çok güzellik!

Birleşen Hayvanlar!

Oyuncular bir sürü hayvan ve canavar katletmeyi çok seviyor! Hatta bazen onları biriktiriyor daha sonra toplu katliam yapıyorlar. Bunun aynısını bir çok oyuncunun aynı anda yaptığını varsayarsak sunucun için çok sağlıklı olmaz! Fakat burada aynı cinsten olan hayvanlar eğer ki birbirlerine yeterince yakınsa onları birleştiriyor ve performanstan kar ediyoruz!

giphy.gif

Birleşen Bloklar & Spawnerlar!

Modern sunucularda şüphesiz spawnerlar büyük bir rol oynar çünkü oyuncular tarafından sevilir. Oyunumuzda satıcılarımız bir çok farklı spawner satar fakat bu sunucun için tehlike demek değil!

giphy.gif

Bir Sürü Yetenek!

Orjinal hayatta kalma deneyimini geliştiren özelliklerle dolu bir beceri sistemi. Oyuncular, yeni beceri kazanmak için, yeteneklerin kilidini açmak ve seviye atlamak ve daha fazlası için becerilerin seviyesini yükseltin!

Çiftçilik - Çiftçi puanı kazanmak için mahsul topla
Oduncu - Oduncu puanı kazanmak için ağaç kes
Madencilik - Taş ve madenler kazarak madenci puanı kazan
Balıkçılık - Balıkçılık puanı için balık tut
Kazıcı - Kazıcı puanı kazanmak için kürek ile kazı yap
Okçu - Canavarları ve oyuncuları ok ile vur ve okçu puanı kazan
Defans - Defans puanı kazanmak için oyunculardan ve canavarlardan hasar al
Dövüş - Dövüş puanı kazanmak için canavarlarla ve oyuncularla dövüş
Dayanıklılık - Dayanıklılık puanı kazanmak için koş ve yürü
Çeviklik - Çeviklik puanı kazanmak için zıpla ve düşüş hasarı al
Kimyager - Kimyager puanı kazanmak için iksirler üret
Efsunlama - Efsunlama puanı için kitapları ve eşyaları efsunla
Büyücülük - Büyücülük puanı için mana yetenekleri kullan
Iyileşme - Iyileşme puanı kazanmak için iksir iç
Demirdöküm - Demirdöküm puanı kazanmak için örs ile kitap birleştir
23.png

25.png

Rünler

Oyuncuyu güçlendirecek 6 rün mevcut:
Güç Saldırı gücünü arttırır
Can Azami canı arttırır
Rejenerasyon Canın ve mananın yenilenme süresini kısaltır
Şans Şansını arttırır ve çifte eşya düşürme ihtimalini arttırır
Bilgelik Tecrübe kazanımını, azami mananı arttırır, örs bedelini azaltır
Sertlik Alınan hasarı azaltır

Bü rünler basitçe yeteneklerin seviyesini arttırdıkça artar. Tüm rünlerin özellikleri kolayca değişebilir.

Yetenekler

Yetenekler, becerilerinizi seviye atladıkça kilidini açtığınız ve seviye atladığınız avantajlar ve güçlendirmelerdir. Her beceri, birçok farklı avantaj sağlayan en fazla 5 yeteneğe sahiptir. Yetenekler pasiftir, yani etkinleştirmek veya kullanmak için ekstra oyuncu girdisi gerektirmezler.

Yeteneklerin ne yaptığı hakkında genel bir fikir vermek için bazı yetenekler ve açıklamaları burada, toplamda 70 tane var!
Karlı Mahsul (Çiftçilik) - Mahsullerden çift eşya düşürme ihtimali
Parçalayan (Oduncu) - Balta ile üç kat dayanıklık hasarı verme ihtimali
Kazma Ustası (Kazıcı) - Kazma ile daha çok hasar verin
Hazine Avcısı (Balıkçılık) - Nadir eşya bulma şansı
Deşici (Okçu) - Okların canavarları değip geçme ihtimali
Doğal Güç (Defans) - Zararlı bir iksiri indirgeme ihtimali
Kanama (Dövüş) - Düşmanı bir kaç saniye boyunca kanatma şansı
Yemek Çalan (Dayanıklılık) - Saldırırken bir yemek puanı çalma ihtimali
Yıldırım Düşüşü (Çeviklik) - Düşerken shift tuşuna basarsan, indiğin yerde canavarlara zarar veren bir yıldırım oluşturma ihtimali
Kimyager (Kimyager) - Ürettiğin iksirlerin daha uzun süresi olur
Can Çalan (Iyileşme) - Öldürdüğün canavar ve oyuncu başına iyileşme

Mana Yetenekleri

Mana Yetenekleri, kullanımı manaya mal olan ve aktif olan, yani oyuncunun etkinleştirmesini veya kullanmasını gerektiren özel bir yetenek türüdür. Varsayılan olarak, mana yeteneklerinin kilidi o becerinin 7. seviyesinde açılır ve her 7 seviyede bir artar. Seviye artışları, tümü yapılandırılabilen süre/güç, bekleme süresi ve mana maliyetini değiştirebilir.

Henüz her becerinin bir mana yeteneği yoktur, ancak işte bunu yapan beceriler:
Ikmal (Çiftçilik) - Mahsulleri belirli bir süre için otomatik olarak yeniden eker. Bir çapa ile sağ tıklayın ve etkinleştirmek için bir mahsulü kırın. Buğday, havuç, patates, alt siğil ve pancar ile çalışır.
Ağaç Büken (Oduncu) - Belirli bir süre için tüm ağaçları anında kırar. Bir balta ile sağ tıklayın ve etkinleştirmek için bir günlüğüne kırın. Meşe, huş ve ladin ağaçlarıyla en iyi şekilde çalışır (Bir blok genişliğinde).
Hızlı Kazma (Kazıcı) - Belirli bir süre için 10 acele verir. Aktif etmek için bir kazmaya sağ tıklayın ve bir taş veya cevher kırın.
Keskin Olta (Balıkçılık) - Oltaya takılı düşmana sol tık ile zarar verir
Terraform (Kazıcılık) - Kazma sırasında aynı katmanda 4 blok yarıçapındaki blokları anında kırın. Bir kürek kullanmalısınız ve fazladan kırılan bloklar aynı tipte ve tek bağlantılı damarda olmalıdır. Etkinleştirmek için kürek ve kazı bloğuna sağ tıklayın.
Yüklü Atış (Okçuluk) - Attığınız oklar, yayın ne kadar geri çekildiğine bağlı olarak daha fazla hasar verir ve bu sırada mana tüketir. Tüketilen mana başına daha fazla hasar verir. Yüklü atış modunu değiştirmek için bir yaya sol tıklayın.
Sömürme (Defans) -Gelen hasar, manayı sağlığınız yerine 2 kat hasarı azaltacaktır. Emilim aktifken Mana yenilenmeyecektir. Kalkanı sol tıklayın ve etkinleştirmek için hasar alın.
Yıldırım Kılıcı (Dövüş) - Saldırı hızını _% olarak _ saniyeliğine arttırır.

Kolay Yönetim

Yönetim oldukça önemlidir ve dikkatlice yapılmalıdır çünkü bir sürü ama bir sürü komut vardır ve hepsinin kendine has kullanımı vardır! Her şey sizin için kolaylaştırıldı!

Punishments.gif

Bir Sürü Lokasyon!

Kocaman bir kasabamız var! Ve içinde, görecek, gezilecek ve yapılacak çok şey var! Her birini kolayca görmek ve kolayca navige olmak için /warp menüsünü kullanın!

giphy.gif

Bir Sürü Başarım!

Oyuncularına verilmek üzere hazır bir sürü başarımımız var! Tabi ki kolayca alamazlar, bunlar için savaşmalı ve hak etmeliler! Her biri RGB-HEX destekli!

giphy.gif

Spawner Dükkanı!

Para ile spawner almak artık bir klasik fakat şimdi kasaba halkımız hem para ile hem de tecrübe puanları ile spawner alışverişi yapabilecek! Hepsi düzenlenebilir!

giphy.gif

Devasa Sanal Market!

İçinde bir sürü 1.18.1 eşyası barındıran kocaman bir sanal marketimiz car! Yeni şeyler her zaman oyuncuları heyecanlandırır o yüzden biz de bu marketi ona göre hazırladık! Aynı zamanda fiyatlar da dengeli!

giphy.gif

Hoş Yenileme!

Bu tarz oyun modlarında aletler ve zırhlar kolay bulunamıyor. Dolayısıyla, yenileme işlemi oyuncular için çok büyük bir önem taşıyor. Vatandaşlarımız hem para hem tecrübe ile yenileme işlemi yapabilir! Her işlem menü yardımıyla yapılıyor ve her işlem animasyonlar ile göz alıyor!

giphy.gif

Gardiyanlarımıza Vefa!

Onurlu ve vefalı şehrimizde kahramanlar ve bizim için yaptıkları her zaman hatırlanır. O yüzden onlar için lider tablosu dahil hoş görünümlü bir menü tutulur!

giphy.gif

Özel Rünlü Yaylar!

Vatandaşların Yaban'da hayatta kalabilmesi için güçlü silahlara ihtiyaç duyduklarını biliyoruz! Satıcılarımız da buna göre silah ithal ediyor! İşte garip özellikli fakat bir o kadar da güçlü bir çok yay!

giphy.gif

Mesleklerimiz de Var!

Burada gerçek dünyada olduğu gibi geçimini sağlamak kolay değil! Bu nedenle, oyuncuların iki farklı işte çalışması gerekebilir veya sadece bir işte iyi olmayı seçebilirler! Çalışanlarımız için deneyim sistemi, görev sistemi ve seviye sistemimiz var! Gerçek hayattan daha iyi!

giphy.gif

EULA Dostu Kozmetikler!

İyi kalpli bağışçılarınız için oldukça fazla farklı kozmetik var! Oyunda hiçbir şeyi etkilemeyecekler, diğer oyunculardan daha güçlü olmayacaklar. Her şey dengeli ve eşittir!

giphy.gif

Sevgili Çiftçiler!

Bu oyun modunda çiftçilik yapmak da geçiminizi sağlamanın oldukça önemli bir yolu ve bunu bildiğimiz için onlar için harekete geçmek istiyoruz! Aynı zamanda oldukça eğlenceli!

giphy.gif

Aktif Ticaret!

Ticaret tehlikeli olarak kabul edilir, ancak mümkün olduğunca güvenli hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık! Burada işlem yapmanın iki farklı yolu var, bunlardan biri müzayede sistemi, diğeri ise sistem yardımıyla altın eski alım satım!

giphy.gif

Bayrak Oluşturun!

"Bana bayraksız bir millet göster, sana gurursuz bir millet göstereyim." demiş Steven A. Knowlton. Çok fazla seçenek var, farklı renkler, desenler ve daha fazlası! Oyuncularınızın gururlarını kurtarsınlar!

giphy.gif

Takascılar!

Kasabamızda, yolculuğunuz sırasında edindiğiniz deneyimlerinize değer veriyoruz. Bu yüzden onlar için iyi bir şekilde ödeme yapmak isteyen bazı vatandaşlarımız var!

giphy.gif

Kondisyonel Ödüller!

Oyuncular eşsiz bir canavar öldürdüklerinde, bir yere ilk defa gittiklerinde, biri ile ilk defa konuştuklarında veya Yaban'a ilk defa gittiklerinde, vb. bir başarım kazanabilir,

giphy.gif
giphy.gif

Canavar & Hayvan Avlama!

Halkımız yemeli! Canavar avlayarak onlar için daha güvenli bir dünya oluşturabilir, hayvan avlayarak aç karınlarını doyurabilirsin!

giphy-downsized-large.gif

Dinlenmeleri de Lazım!

Oyunculara, oyunun ana mantığına hasar vermeden gerçek, yaşayan bir kasaba hissi vermek istedik, çok tatlı, çok güzel oldu!

giphy-downsized-large.gif
giphy-downsized-large.gif

Görüp keşfedecek çok ama çok şey var! Çalıştırmak için hiçbir paralı eklentiye ihtiyacınız yok! Sadece alın, kurun ve oynayın! Haftalık güncellemeler ile özellikler listesi daha da şişmanlıyor. Eğer ki ULTIMATE SURVIVAL ile alakalı herhangi bir sorunuz var ise lütfen ulaşın! Size birden fazla dilde yardımcı olabiliriz! (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Türkçe)

logo50.png
 
Aynen öyle
Forum Yöneticisi
Platin
Süper Üye
Gold Üye
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
Katılım
27 Aralık 2019
Mesajlar
369
En iyi cevaplar
11
Tepki puanı
135
Puanları
1,375
Discord
362Sefa#0362
Plugin paketi ve konu tasarımı albeni diyor :love: Hayırlı satışlar.
 
Elite madenci.
Katılım
26 Nisan 2020
Mesajlar
11
Tepki puanı
5
Puanları
990
Discord
FireEspage#9533
Plugin paketi ve konu tasarımı beni almalısın diyor ağzım açık kalarak inceledim ve hayran kaldım hayırlı satışlar dilerim.
 
Yeni bir Steve doğdu!
Katılım
5 Şubat 2022
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
35
Discord
Bir çok görsel ve gif, forumun 50 medya sınırından dolayı koyulamamıştır. Ürün hazırdır, hali hazırda bir çok yabancıya ulaşmıştır fakat Türkçe versiyonu henüz hazır değildir. Sesli anlatım:
0.jpg

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

13.png

17.png

18.png

19.png

21.png

22.png

20.png


En İyi Optimizasyon!

Oyuncuları teknik problemler kadar yoran ve sıkan başka bir şey yok! Naçizane paketimizden kaynaklı hiçbir TPS veya alakalı performans problemi yaşamayacağına söz eriyoruz! Durmaksızın dolu dolu oyun! ULTIMATE SURVIVAL yüksek oyuncu trafiğini kolayca ve problemsiz kaldırabilmesi için yapıldı!


En Yeni, En Güncel Sürüm!

ULTIMATE SURVIVAL
en yeni ve en son sürüm için yapıldı! 1.18.1, yeni dağlar, tepeler, amethyst'ten bakır cevheri ve daha fazlasıyla beraber yeni eşyalar ile oynaması en zevkli minecraft sürümü!

Yeni versiyonlar ile kutsanmışken neden oyuncularınızı o çirkin, eskimiş versiyonlar ile kısıtlayasın!?

Yaşayan Bir Kasaba!

Kasabada seninle sohbet eden, başkaları hakkında dedikodu eden başka vatandaşlar var! Satıcılar kasabamızda enteresan ve bazen de doğaüstü eşyalar satar! Her biri de seninle konuşur!

Gün doğumunda dükkanlarını açarlar, güneş batarken de evlerine giderler!


Kanlı Geceler!

Bizim sevimli
Bizim sevimli kasabamız güvenli bölgedir fakat Yaban adında başka bir dünyamız var ve orada kimsenin güvenliğini garanti edemeyiz! Genellikle göze normal gözükür fakat "Kanlı Gece" zamanında tüm canavarlar daha güçlü, garip ve korkunç olur! Ama neyse ki kasaba halkı aralığı hesaplamayı öğrendi ve bu sayede sen dahil diğer vatandaşlar da bundan yararlanabilir!

Kanlı Geceler oyuncularınızın tekrardan geceden korkmasını sağlar. Kanlı Gece olduğunda, 23 eşsiz ve özel moblar geceyi gerçek bir cehenneme çevirecek.
Savaşı daha zor kılmak için tüm özel mobların özel hasarı, özel can değerleri olabilir.
Özel moblar ve hatta klasik moblar özel eşyalar düşürebilir. Her oyuncu iyi bir savaştan dolayı ödüllendirilmelidir, dolayısıyla dilediğiniz özel bir eşyayı da ekleyebilirsiniz bu ödüller arasına.

Canımız Kaptanımız!

Kasabamızda cesur bir kaptanımız var. Cesur ve insanları Yaban'a götürebilecek kadar da cüretkar! Eğer ki seni rastgele bir yere bırakmasını istiyorsan, masrafları ve cesurluğu için bir miktar para ödemen gerekir! Gemisinde yerini ayırabilirsin fakat zamanında orada olman gerek yoksa kaçırırsın!

giphy.gifYaban'a varan seyehatin için ödeme yaptığında kaptanımız "2 dakika sonra burada ol, kalkacağız!" der ve eğer ki o zamanda orada olmazsan kaçırırsın!

giphy.gifSesli bir geri sayımın olacak, yani senin için kaçırması kolay olmayacak!

Zamanında yetişebilirsen, kaptanın asıl büyük gemisinde seyehate başlayacaksınız! Kaptanımız seyehat sırasında konuşmayı çok sever!

giphy.gif

Özel Balıkçılık!

Kasaba halkı da yemek yemeli! Bu yüzden satıcılarımız balıkçılıkta yetenekli olanlara balık karşılığında iyi ödeme yaparlar. Hatta sen daha iyi yakalayabil diye özel yemler de sağlarlar!

Kasaba Bankası!

Kasabamız dolu olduğundan ve artık dışarıdan gelenleri kabul etmediklerinden, Yaban'a yerleşmen gerekecek ve bu hiç kolay olmayacak! Öyle bir yerde paranın hepsini cebinde gezdirmemelisin! Kasabadan bir adam tüm para işlerimize bakar, onunla bir konuş!

giphy.gif

Bir Sürü Alet Takımı!

Her tür oyun tarzı için, az çok her ödül olarak verilen ünvanlar için farklı alet takımlarımız mevcut! Hem paran ile alabilir hem de başarıların ile kilitlerini açabilirsin!

giphy.gif

Yakalayıcı Yumurtalar!

Diğer dünyada maceradan maceraya koşarken, bir sürü bela ile uğraşırken birden bire çıka gelir karşına ilk görüşte bağ kurabileceğin bir hayvan, çok fena evine götürmek istersin, çok sevmişsindir ama nasıl zarar vermeden götüreceksin? Kasabamızda bu durumlar için yakalayıcı yumurtalar satan biri var, hem de çok ucuz!

Memory.gif

Kriptocumuz da Var!

Teknolojide çok ileri gözükmesek de bu kripto furyası bize bile ulaştı, bir arkadaşımız da bizim için araştırıp öğrendi bize kripto cüzdancılığı yapıyor. Herkes deli gibi yatırım yapıyor! Sen de pişman olmadan önce yatırmalısın!

giphy.gif

Kumar da Geri Kalmadı!

Kumar iyi bir şey demiyorum ama bazıları bundan çok iyi para kazanıyor! Eğer ki bir gün olur da şanslı hissedersen, kasabamızdaki bu kasino rulet sistemine kesinlikle uğra!

giphy-downsized-large.gif

En Iyi Performans!

1.18.1 sunucu yürütmek sistemin için kolay değil! Buna rağmen böyle bir oyun ile elde edebileceğin en iyi performans garantisini veriyoruz!

Gerçekçi Oynanış!

Eğer ki dışarıda karlı, yağmurlu havada üzerinde hiç kıyafet olmadan geziyorsan, üşümüş hissedebilirsin! Eğer çok ağır zırhlar giyersen yavaşlayabilirsin! Eğer okyanustan, denizden su içersen kötü hissedebilirsin! Arada bir uyuman gerekir! Bunlar gibi bir çok güzellik!

Birleşen Hayvanlar!

Oyuncular bir sürü hayvan ve canavar katletmeyi çok seviyor! Hatta bazen onları biriktiriyor daha sonra toplu katliam yapıyorlar. Bunun aynısını bir çok oyuncunun aynı anda yaptığını varsayarsak sunucun için çok sağlıklı olmaz! Fakat burada aynı cinsten olan hayvanlar eğer ki birbirlerine yeterince yakınsa onları birleştiriyor ve performanstan kar ediyoruz!

giphy.gif

Birleşen Bloklar & Spawnerlar!

Modern sunucularda şüphesiz spawnerlar büyük bir rol oynar çünkü oyuncular tarafından sevilir. Oyunumuzda satıcılarımız bir çok farklı spawner satar fakat bu sunucun için tehlike demek değil!

giphy.gif

Bir Sürü Yetenek!

Orjinal hayatta kalma deneyimini geliştiren özelliklerle dolu bir beceri sistemi. Oyuncular, yeni beceri kazanmak için, yeteneklerin kilidini açmak ve seviye atlamak ve daha fazlası için becerilerin seviyesini yükseltin!

Çiftçilik - Çiftçi puanı kazanmak için mahsul topla
Oduncu - Oduncu puanı kazanmak için ağaç kes
Madencilik - Taş ve madenler kazarak madenci puanı kazan
Balıkçılık - Balıkçılık puanı için balık tut
Kazıcı - Kazıcı puanı kazanmak için kürek ile kazı yap
Okçu - Canavarları ve oyuncuları ok ile vur ve okçu puanı kazan
Defans - Defans puanı kazanmak için oyunculardan ve canavarlardan hasar al
Dövüş - Dövüş puanı kazanmak için canavarlarla ve oyuncularla dövüş
Dayanıklılık - Dayanıklılık puanı kazanmak için koş ve yürü
Çeviklik - Çeviklik puanı kazanmak için zıpla ve düşüş hasarı al
Kimyager - Kimyager puanı kazanmak için iksirler üret
Efsunlama - Efsunlama puanı için kitapları ve eşyaları efsunla
Büyücülük - Büyücülük puanı için mana yetenekleri kullan
Iyileşme - Iyileşme puanı kazanmak için iksir iç
Demirdöküm - Demirdöküm puanı kazanmak için örs ile kitap birleştir
23.png

25.png

Rünler

Oyuncuyu güçlendirecek 6 rün mevcut:
Güç Saldırı gücünü arttırır
Can Azami canı arttırır
Rejenerasyon Canın ve mananın yenilenme süresini kısaltır
Şans Şansını arttırır ve çifte eşya düşürme ihtimalini arttırır
Bilgelik Tecrübe kazanımını, azami mananı arttırır, örs bedelini azaltır
Sertlik Alınan hasarı azaltır

Bü rünler basitçe yeteneklerin seviyesini arttırdıkça artar. Tüm rünlerin özellikleri kolayca değişebilir.

Yetenekler

Yetenekler, becerilerinizi seviye atladıkça kilidini açtığınız ve seviye atladığınız avantajlar ve güçlendirmelerdir. Her beceri, birçok farklı avantaj sağlayan en fazla 5 yeteneğe sahiptir. Yetenekler pasiftir, yani etkinleştirmek veya kullanmak için ekstra oyuncu girdisi gerektirmezler.

Yeteneklerin ne yaptığı hakkında genel bir fikir vermek için bazı yetenekler ve açıklamaları burada, toplamda 70 tane var!
Karlı Mahsul (Çiftçilik) - Mahsullerden çift eşya düşürme ihtimali
Parçalayan (Oduncu) - Balta ile üç kat dayanıklık hasarı verme ihtimali
Kazma Ustası (Kazıcı) - Kazma ile daha çok hasar verin
Hazine Avcısı (Balıkçılık) - Nadir eşya bulma şansı
Deşici (Okçu) - Okların canavarları değip geçme ihtimali
Doğal Güç (Defans) - Zararlı bir iksiri indirgeme ihtimali
Kanama (Dövüş) - Düşmanı bir kaç saniye boyunca kanatma şansı
Yemek Çalan (Dayanıklılık) - Saldırırken bir yemek puanı çalma ihtimali
Yıldırım Düşüşü (Çeviklik) - Düşerken shift tuşuna basarsan, indiğin yerde canavarlara zarar veren bir yıldırım oluşturma ihtimali
Kimyager (Kimyager) - Ürettiğin iksirlerin daha uzun süresi olur
Can Çalan (Iyileşme) - Öldürdüğün canavar ve oyuncu başına iyileşme

Mana Yetenekleri

Mana Yetenekleri, kullanımı manaya mal olan ve aktif olan, yani oyuncunun etkinleştirmesini veya kullanmasını gerektiren özel bir yetenek türüdür. Varsayılan olarak, mana yeteneklerinin kilidi o becerinin 7. seviyesinde açılır ve her 7 seviyede bir artar. Seviye artışları, tümü yapılandırılabilen süre/güç, bekleme süresi ve mana maliyetini değiştirebilir.

Henüz her becerinin bir mana yeteneği yoktur, ancak işte bunu yapan beceriler:
Ikmal (Çiftçilik) - Mahsulleri belirli bir süre için otomatik olarak yeniden eker. Bir çapa ile sağ tıklayın ve etkinleştirmek için bir mahsulü kırın. Buğday, havuç, patates, alt siğil ve pancar ile çalışır.
Ağaç Büken (Oduncu) - Belirli bir süre için tüm ağaçları anında kırar. Bir balta ile sağ tıklayın ve etkinleştirmek için bir günlüğüne kırın. Meşe, huş ve ladin ağaçlarıyla en iyi şekilde çalışır (Bir blok genişliğinde).
Hızlı Kazma (Kazıcı) - Belirli bir süre için 10 acele verir. Aktif etmek için bir kazmaya sağ tıklayın ve bir taş veya cevher kırın.
Keskin Olta (Balıkçılık) - Oltaya takılı düşmana sol tık ile zarar verir
Terraform (Kazıcılık) - Kazma sırasında aynı katmanda 4 blok yarıçapındaki blokları anında kırın. Bir kürek kullanmalısınız ve fazladan kırılan bloklar aynı tipte ve tek bağlantılı damarda olmalıdır. Etkinleştirmek için kürek ve kazı bloğuna sağ tıklayın.
Yüklü Atış (Okçuluk) - Attığınız oklar, yayın ne kadar geri çekildiğine bağlı olarak daha fazla hasar verir ve bu sırada mana tüketir. Tüketilen mana başına daha fazla hasar verir. Yüklü atış modunu değiştirmek için bir yaya sol tıklayın.
Sömürme (Defans) -Gelen hasar, manayı sağlığınız yerine 2 kat hasarı azaltacaktır. Emilim aktifken Mana yenilenmeyecektir. Kalkanı sol tıklayın ve etkinleştirmek için hasar alın.
Yıldırım Kılıcı (Dövüş) - Saldırı hızını _% olarak _ saniyeliğine arttırır.

Kolay Yönetim

Yönetim oldukça önemlidir ve dikkatlice yapılmalıdır çünkü bir sürü ama bir sürü komut vardır ve hepsinin kendine has kullanımı vardır! Her şey sizin için kolaylaştırıldı!

Punishments.gif

Bir Sürü Lokasyon!

Kocaman bir kasabamız var! Ve içinde, görecek, gezilecek ve yapılacak çok şey var! Her birini kolayca görmek ve kolayca navige olmak için /warp menüsünü kullanın!

giphy.gif

Bir Sürü Başarım!

Oyuncularına verilmek üzere hazır bir sürü başarımımız var! Tabi ki kolayca alamazlar, bunlar için savaşmalı ve hak etmeliler! Her biri RGB-HEX destekli!

giphy.gif

Spawner Dükkanı!

Para ile spawner almak artık bir klasik fakat şimdi kasaba halkımız hem para ile hem de tecrübe puanları ile spawner alışverişi yapabilecek! Hepsi düzenlenebilir!

giphy.gif

Devasa Sanal Market!

İçinde bir sürü 1.18.1 eşyası barındıran kocaman bir sanal marketimiz car! Yeni şeyler her zaman oyuncuları heyecanlandırır o yüzden biz de bu marketi ona göre hazırladık! Aynı zamanda fiyatlar da dengeli!

giphy.gif

Hoş Yenileme!

Bu tarz oyun modlarında aletler ve zırhlar kolay bulunamıyor. Dolayısıyla, yenileme işlemi oyuncular için çok büyük bir önem taşıyor. Vatandaşlarımız hem para hem tecrübe ile yenileme işlemi yapabilir! Her işlem menü yardımıyla yapılıyor ve her işlem animasyonlar ile göz alıyor!

giphy.gif

Gardiyanlarımıza Vefa!

Onurlu ve vefalı şehrimizde kahramanlar ve bizim için yaptıkları her zaman hatırlanır. O yüzden onlar için lider tablosu dahil hoş görünümlü bir menü tutulur!

giphy.gif

Özel Rünlü Yaylar!

Vatandaşların Yaban'da hayatta kalabilmesi için güçlü silahlara ihtiyaç duyduklarını biliyoruz! Satıcılarımız da buna göre silah ithal ediyor! İşte garip özellikli fakat bir o kadar da güçlü bir çok yay!

giphy.gif

Mesleklerimiz de Var!

Burada gerçek dünyada olduğu gibi geçimini sağlamak kolay değil! Bu nedenle, oyuncuların iki farklı işte çalışması gerekebilir veya sadece bir işte iyi olmayı seçebilirler! Çalışanlarımız için deneyim sistemi, görev sistemi ve seviye sistemimiz var! Gerçek hayattan daha iyi!

giphy.gif

EULA Dostu Kozmetikler!

İyi kalpli bağışçılarınız için oldukça fazla farklı kozmetik var! Oyunda hiçbir şeyi etkilemeyecekler, diğer oyunculardan daha güçlü olmayacaklar. Her şey dengeli ve eşittir!

giphy.gif

Sevgili Çiftçiler!

Bu oyun modunda çiftçilik yapmak da geçiminizi sağlamanın oldukça önemli bir yolu ve bunu bildiğimiz için onlar için harekete geçmek istiyoruz! Aynı zamanda oldukça eğlenceli!

giphy.gif

Aktif Ticaret!

Ticaret tehlikeli olarak kabul edilir, ancak mümkün olduğunca güvenli hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık! Burada işlem yapmanın iki farklı yolu var, bunlardan biri müzayede sistemi, diğeri ise sistem yardımıyla altın eski alım satım!

giphy.gif

Bayrak Oluşturun!

"Bana bayraksız bir millet göster, sana gurursuz bir millet göstereyim." demiş Steven A. Knowlton. Çok fazla seçenek var, farklı renkler, desenler ve daha fazlası! Oyuncularınızın gururlarını kurtarsınlar!

giphy.gif

Takascılar!

Kasabamızda, yolculuğunuz sırasında edindiğiniz deneyimlerinize değer veriyoruz. Bu yüzden onlar için iyi bir şekilde ödeme yapmak isteyen bazı vatandaşlarımız var!

giphy.gif

Kondisyonel Ödüller!

Oyuncular eşsiz bir canavar öldürdüklerinde, bir yere ilk defa gittiklerinde, biri ile ilk defa konuştuklarında veya Yaban'a ilk defa gittiklerinde, vb. bir başarım kazanabilir,

giphy.gif
giphy.gif

Canavar & Hayvan Avlama!

Halkımız yemeli! Canavar avlayarak onlar için daha güvenli bir dünya oluşturabilir, hayvan avlayarak aç karınlarını doyurabilirsin!

giphy-downsized-large.gif

Dinlenmeleri de Lazım!

Oyunculara, oyunun ana mantığına hasar vermeden gerçek, yaşayan bir kasaba hissi vermek istedik, çok tatlı, çok güzel oldu!

giphy-downsized-large.gif
giphy-downsized-large.gif

Görüp keşfedecek çok ama çok şey var! Çalıştırmak için hiçbir paralı eklentiye ihtiyacınız yok! Sadece alın, kurun ve oynayın! Haftalık güncellemeler ile özellikler listesi daha da şişmanlıyor. Eğer ki ULTIMATE SURVIVAL ile alakalı herhangi bir sorunuz var ise lütfen ulaşın! Size birden fazla dilde yardımcı olabiliriz! (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Türkçe)

logo50.png
nasıl alabilirim acaba?
 
Ne zaman düzelicez abi mezara girincemi
Moderatör
MC+ Bronze
Sunucu Sahibi
Hydra
Katılım
17 Aralık 2021
Mesajlar
86
En iyi cevaplar
3
Tepki puanı
22
Puanları
175
Discord
Mehmet's#0001
Gerek sistemler gerek haritalar çok güzel iş çıkarmışsınız.
 
İskeletor.
Katılım
2 Eylül 2021
Mesajlar
14
En iyi cevaplar
2
Tepki puanı
4
Puanları
250
Discord
Harika gözüküyor! Paket hala satışta mı?
 


Üst