Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Satış: >>THELEGEND<< v7 HUB Plugin Paketi - Saklambaç, Skywars, HungerGames, Factions, Survival, Skyblock, Lobi - EN İYİ PAKET ve EN İYİ FİYAT garantisi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Açıkcası gördüğüm kadarıyla eklentiler göz kanatan renklere sahip mesajlar barındırıyor, amacım size zarar vermek veya konuyu baltalamak değil lakin bayağı bu forumlarda olduğunuzu bildiğim için sizden daha iyi şeyler beklerdim...

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Harika bir paket elinize sağlık.

dı lejınd derler
Onaylı Satıcı
Discord
>>TheLegend<<#6052
Açıkcası gördüğüm kadarıyla eklentiler göz kanatan renklere sahip mesajlar barındırıyor, amacım size zarar vermek veya konuyu baltalamak değil lakin bayağı bu forumlarda olduğunuzu bildiğim için sizden daha iyi şeyler beklerdim...
Bu kadar özelliğin ve bu kadar içeriğin içinde bulabildiğiniz tek sorun eğer yalnızca renkler ise ürettiğim paketle tekrar gurur duydum. Müşteri dilediği zaman değiştirebilir.

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Açıkcası eleştiriye açık değilsen kimseye burada nasıl olmuş demene gerek yok burada güzellik veriyorsun sadece işlev diyor olabilirsin ama bil ki görunüm ve tanıtım da satış becerini gösterir. İyi forumlar...

Seçkin madenci.
Discord
Sanırsam beğenmeyen tek kişi benim, bütün oyun kumar üzerinden dönüyor başka bir özelliği yok, mesajlar göz alıyor ve gereksiz yer kaplıyor, harita karmakarışık ama diğer paketler yerine bunu tercih ederim(surv, fact, sky için)

dı lejınd derler
Onaylı Satıcı
Discord
>>TheLegend<<#6052
Sanırsam beğenmeyen tek kişi benim, bütün oyun kumar üzerinden dönüyor başka bir özelliği yok, mesajlar göz alıyor ve gereksiz yer kaplıyor, harita karmakarışık ama diğer paketler yerine bunu tercih ederim(surv, fact, sky için)
Paketi kullanan bir sunucu veya en azından test sunucularına dahil olmuş olsaydınız bu şekilde bir yorum yapmazdınız. Çünkü gerçekten kumar ve iddaa, yalnızca paketin minicik bir parçası oyuncular genellikle unutuyor bile oyuna dalıp, paket ayarlarına göre IDDAA ve v7Loto 24 saat içerisinde sadece 3 defa oynanabiliyor, o iki pluginde bana ait, eğer bir öneriniz varsa ekleyebilirim.

Bu değindiğiniz konular benim ciddi ölçüde önemsediğim ve aynı fikri paylaştığım konulardır, paketi hazırlarken de öncelikli sıra verdiğim bir meseledir, v7HUB; 7 paketiyle ve 16 haritasıyla oldukça sade, şık ve estetik bir paket olarak hazırladım.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
✇ ᶰᵒˡᶤᶠᵉ ♛ιмαяуנαηє♛ ᵏᶤᶰᵍᶰʷ ✇#0139, Abi Yavaş Tamam Piyasanın Kralı Olucam Dedinde Sıfırdan Minecraft Yap Demedik :D
Cidden Bu Paket Süper ve 13.12.2019 Tarihindede Alıcağım Parası İlgilendirmiyor.
Başarıların Dahada Fazla Devamını Dilerim.
-Kaan

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
gennelikle güzel yorumlar gelsene SKYBLOCK paketi hoşuma gitmedi

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
Öncelikle herkese selamun aleyküm yorumları okudum ve çok kötü yorumlar geldi ve bende skyblock x serisini satın aldım için böyle net konuşuyorum evet göz kanatan renkler değmişsiniz evet doğru paketin cidden renk uyumu berbat ama sistemleri veya desteği harika ve o renkleride değiştirebilirsiniz çok zor birşey değil en fazla 2 saatiniz alıcaktır. ve bu sistemlerin çoğu hiç bir sunucuda olmayan sistemler o renkleride değiştirebilirsiniz o renk uyumu için pakete berbat filan demenize gerek yok bana göre paket harika renklerini editliyince ve kendim 1 2 sistem ekleyince sunucu harika oluyor ve haritalar karmaşık demişsiniz o haritayı her halde paketi aldınız zaman o haritayı kullanmıcaksınız bi emek verinde renk uyumunu ve haritayı kendiniz yapın bana göre paket efsane @&gt;&gt;TheLegend&lt;&lt; farkı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...