Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Satış: >>THELEGEND<< v7 HUB Plugin Paketi - Saklambaç, Skywars, HungerGames, Factions, Survival, Skyblock, Lobi - EN İYİ PAKET ve EN İYİ FİYAT garantisi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öncelikle herkese selamun aleyküm yorumları okudum ve çok kötü yorumlar geldi ve bende skyblock x serisini satın aldım için böyle net konuşuyorum evet göz kanatan renkler değmişsiniz evet doğru paketin cidden renk uyumu berbat ama sistemleri veya desteği harika ve o renkleride değiştirebilirsiniz çok zor birşey değil en fazla 2 saatiniz alıcaktır. ve bu sistemlerin çoğu hiç bir sunucuda olmayan sistemler o renkleride değiştirebilirsiniz o renk uyumu için pakete berbat filan demenize gerek yok bana göre paket harika renklerini editliyince ve kendim 1 2 sistem ekleyince sunucu harika oluyor ve haritalar karmaşık demişsiniz o haritayı her halde paketi aldınız zaman o haritayı kullanmıcaksınız bi emek verinde renk uyumunu ve haritayı kendiniz yapın bana göre paket efsane @&gt;&gt;TheLegend&lt;&lt; farkı :)
ne sistemi
Map de kötüydü
/market bile acilmiyo

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
ne sistemi
Map de kötüydü
/market bile acilmiyo
Map zaten kendi sunucunu açarsan alıntı bir map kullanmazsın her halde ? ve ben bu paketi kendim aldım için konuşuyom /market filan gayet düzgün çalışıyor ? sunucum'da var gel dene istersen 0 dan atıyım paketi. bence sen dosyaları yanlış attın ve /market komutu çalışması basit /mangaddp oyuncu essentials.market bunu yazacan oyun içi olarak ?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Map zaten kendi sunucunu açarsan alıntı bir map kullanmazsın her halde ? ve ben bu paketi kendim aldım için konuşuyom /market filan gayet düzgün çalışıyor ? sunucum'da var gel dene istersen 0 dan atıyım paketi. bence sen dosyaları yanlış attın ve /market komutu çalışması basit /mangaddp oyuncu essentials.market bunu yazacan oyun içi olarak ?
ip atarmısın
"x" e bakmadım
hem market diyonda
OP um vardi

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
dı lejınd derler
Onaylı Satıcı
Discord
>>TheLegend<<#6052
ne sistemi
Map de kötüydü
/market bile acilmiyo
Çalışmayan bir sistem olamaz, kullanmayı bilmiyorsunuzdur dolayısıyla kendi kendinize hata demişsinizdir. Hata olarak düşündüğünüz şey ne ise, yazın öğreteyim.

Seçkin madenci.
Discord
Puncher#3550
Çalışmayan bir sistem olamaz, kullanmayı bilmiyorsunuzdur dolayısıyla kendi kendinize hata demişsinizdir. Hata olarak düşündüğünüz şey ne ise, yazın öğreteyim.
Aga boşver böylerini arkadaş ile discord dan da konuştum ve biraz sıkıntılı galiba böyle kişileri direk engelle geç derim :/

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Aga boşver böylerini arkadaş ile discord dan da konuştum ve biraz sıkıntılı galiba böyle kişileri direk engelle geç derim :/
dc den söyleseydin sıkıntımı arkamdan konuşmasan

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
/market yazınca acılmıyo knk daha neyi kullanacağım
Bu arada map in kötü olmasını yazmasam iyimiş zevk e göre degişir
Vipzero da Vip bile expamle kalmiş
Ve sizin icin kötü bi haberim var
Paketinizi TufanGencel in sunucusunda gördüm
1 2 güne galiba V7 paketi PAYLAŞILABİLİR tam emin degilim
Şüphelenme nedenim
o kardeşimizin White Effect tin paketini paylaşması
İyi Forumlar...

dı lejınd derler
Onaylı Satıcı
Discord
>>TheLegend<<#6052
/market yazınca acılmıyo knk daha neyi kullanacağım
Bu arada map in kötü olmasını yazmasam iyimiş zevk e göre degişir
Vipzero da Vip bile expamle kalmiş
Ve sizin icin kötü bi haberim var
Paketinizi TufanGencel in sunucusunda gördüm
1 2 güne galiba V7 paketi PAYLAŞILABİLİR tam emin degilim
Şüphelenme nedenim
o kardeşimizin White Effect tin paketini paylaşması
İyi Forumlar...
100'lerce adamın sunucusunda /market yazınca açılıyor ama bir tek sizinkinde açılmıyorsa bir gariplik var bu işte. Her ne değişiklik yaptıysan pakette geri al, düzelir.

Paketi paylaşması hoşuma gider durduk yere beni zengin etmiş olur. Paket ve eklentilerim "USAICB Copyrights 2019" lisansı altında barınıyor, her kimse o kendisine bildir de sorun yaşamasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...