minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Yardım towny advanced plugininde

İskeletor.
Discord
plugini kurduğum an sunucuya katılan hiçkimse ne block koyabiliyor ne kırabiliyor ve sadece adminler kasabalara katılabiliyor bunu nasıl ayarlayabilirim yardımcı olabilecek var mı

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
ilk defa böyle bir eklenti gördüm yine de size bildiğimle cevap vermeye çalışacağım

Pluginin permission sayfası bulunuyor orada bir sürü perm var ama sizin istediğiniz perm listesini şu şekilde atabilirim.

Permission sayfa linki:
  • towny.claimed.owntown.* (bu yetki alttaki 4 yetkiyi tamamını verir)
    • towny.claimed.owntown.build.* : User can build in their town. (oyuncu sahip olduğu kasabada build yapabilirler)
    • towny.claimed.owntown.destroy.* : User can destroy in their town. (oyuncu sahip olduğu kasabada yıkım yapabilirler)
    • towny.claimed.owntown.switch.* : User can switch in their town. (oyuncu sahip olduğu şehirde geçiş yapabilirler)
    • towny.claimed.owntown.item_use.* : User can use items in their town. (oyuncu sahip olduğu kasabada itemleri kullanabilir)

İskeletor.
Discord
ilk defa böyle bir eklenti gördüm yine de size bildiğimle cevap vermeye çalışacağım

Pluginin permission sayfası bulunuyor orada bir sürü perm var ama sizin istediğiniz perm listesini şu şekilde atabilirim.

Permission sayfa linki:
  • towny.claimed.owntown.* (bu yetki alttaki 4 yetkiyi tamamını verir)
    • towny.claimed.owntown.build.* : User can build in their town. (oyuncu sahip olduğu kasabada build yapabilirler)
    • towny.claimed.owntown.destroy.* : User can destroy in their town. (oyuncu sahip olduğu kasabada yıkım yapabilirler)
    • towny.claimed.owntown.switch.* : User can switch in their town. (oyuncu sahip olduğu şehirde geçiş yapabilirler)
    • towny.claimed.owntown.item_use.* : User can use items in their town. (oyuncu sahip olduğu kasabada itemleri kullanabilir)
bunları normalde de yapabiliyorlar da plugini çözemedim bende genede çok teşekkürler :)