minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

UYARI!!! BUNU GEÇ OLMADAN HEMEN OKU!!! BATIHOST YETKILILERI ASLA HABERSIZ OP ISTEMEZ.

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
Merhabalar.

Son zamanlarda Batihost Sunucularında "Ben Batihost yetkilisiyim, op ver sorunlarını çözelim." diyen oyuncular artmaya başlamış.
Bu konu Discord üzerinden çok defa duyuruldu(Az önce bir daha duyuruldu.) ama ben forumda da duyurayım dedim.

HİÇBİR BATIHOST YETKİLİSİ SUNUCULARA HABERSİZ GELİP OP VEYA KURUCU İSTEMEZ!!! İSTEYENLERE KESİNLİKLE OP VERMEYİN VE BANLAYIN!!!
DESTEKLER SADECE FORUM VE BATIHOST TICKETLER ÜZERİNDEN VERİLMEKTEDİR. (GEREKIRSE SADECE BATIHOST TICKET KULLANIN)

Sunucunuzda BatihostYagiz adında birisi görürseniz op isterse veya kurucu vs. tarzı sakın yetki vermeyin.

Saygılar.
-@EMREOYUN

Edit: @babadagi bunu duyuru olarak sabitleyebilir miyiz?

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Evet, sunucularını heves edip açanlar, pek bilgisi olmayan kişiler bu tuzaklara çok kolay düşüyor ve daha sonra tüm emekleri uçup gidiyor. Aman diyim forumdaşlar, dikkatli olun.

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Aynen Öyle Hadi Batihost Yetkilisi Diyelim Gerçekten Ama Gelipte Yetkililer OP İstemez İstese Bile Vermicen (istemezler biliyorum örnek verdim :))

Apim Benim
Discord
Merhaba, Arkadaşlar bazı kişiler sunucunuza girip "ben Batıhost yetkilisiyim" diye op istiyormuş. Bu kişilere kesinlikle itibar edip, yetki vermeyiniz. Ticket üzerinden yardım isteyip, ekibimizin isteği ile VDS bilgilerinizi verdiyseniz, profosyonel ekibimiz tüm sorunları VDS'e giriş yaparak çözer, sunucunuza giriş kesinlikle yapmaz. Eğer sunucuya giriş yaptıktan sonra çözmemiz gereken bir şey olursa, VDS'a girerek kendimize op veya gerekli yetkileri verip yaparız, veya Ticket üzerinden oyundaki adımızı, yetkiyi veya op'u size söyliyerek, sizde söylenleri yerine getirirsiniz.

Eskiden çalışmış biri olarak konuştum. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.
@rmTR Konumdan noktalama işaretlerine vs. yardım ettiği için Teşekkür ederim.

Son düzenleme: