Minefirst Minecraft Sunucusu
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Valorant'a yeni karakter geldi.

paradoxtr

Seçkin madenci.
Valorant'a gelen Chamber adlı karakteri beğendiniz mi?
Riot Games her karakterde olduğu gibi yeni çıkan karakterleri fazla güçlü yapıp sonra da karakteri dengeliyor mu?
Benim görüşüm, şuanda Chamber'ın fazla güçlü olduğu.

ÖzgürS

Seçkin madenci.
Valorant'ın yapısı bana çok fantastik geliyor, ben biraz daha gerçekçi oyunları seviyorum diyebilirim, örneğin CS:GO. Fakat artık CS:GO'da bana saçma geliyor, eskisi daha iyiydi sanki.

mehmetshin

Elite madenci.
Bence Valorant bazı karakterlere dengeleme yapmalı. Örneğin Neon gibi yeni gelen karaktere.

emrehsdks

İskeletor.
Valorant'a gelen Chamber adlı karakteri beğendiniz mi?
Riot Games her karakterde olduğu gibi yeni çıkan karakterleri fazla güçlü yapıp sonra da karakteri dengeliyor mu?
Benim görüşüm, şuanda Chamber'ın fazla güçlü olduğu.
Zaten her oyunda karakter ilk geldiğinde çok güçlü oluyor, daha sonralarda çeşitli güncellemelerle dengeleniyor.

MegaMiniB

Yeni bir Steve doğdu!
Zaten her oyunda karakter ilk geldiğinde çok güçlü oluyor, daha sonralarda çeşitli güncellemelerle dengeleniyor.
Oda doğru fakat güncelleme gelene kadar zaten herkes kolay bir şekilde kasılıyor, bu yüzden genelde insanlar sinir olabiliyor :D

emrehsdks

İskeletor.
Oda doğru fakat güncelleme gelene kadar zaten herkes kolay bir şekilde kasılıyor, bu yüzden genelde insanlar sinir olabiliyor :D
Ben de aynı şekilde düşünüyorum, karakterler ilk başta çok kolay kasılmayı sağlıyor fakat ücretli olmaları biraz azaltıyor kullanımı.

Heracles

Yeni bir Steve doğdu!
Süper Üye
Valorant'ın bazı şampiyonlara dengeleme getirmesi şart.. Buna da gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum^^