Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Valorant'a yeni karakter geldi.

Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
Valorant'a gelen Chamber adlı karakteri beğendiniz mi?
Riot Games her karakterde olduğu gibi yeni çıkan karakterleri fazla güçlü yapıp sonra da karakteri dengeliyor mu?
Benim görüşüm, şuanda Chamber'ın fazla güçlü olduğu.

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
Valorant'ın yapısı bana çok fantastik geliyor, ben biraz daha gerçekçi oyunları seviyorum diyebilirim, örneğin CS:GO. Fakat artık CS:GO'da bana saçma geliyor, eskisi daha iyiydi sanki.

Seçkin madenci.
Discord
BlacK 么#0001
Bence Valorant bazı karakterlere dengeleme yapmalı. Örneğin Neon gibi yeni gelen karaktere.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Neon çok OP olmuş çok hızlı koşuyor ve duvar oluşturuyor.
Bencede çok op olmuş, dediğiniz gibi çok hızlı gidebiliyor ve kolayca düşmanları öldürebiliyor karakteri seçen kişi. Sizin düşünceleriniz nelerdir ?

İskeletor.
Discord
Rain_Hello#7511
Valorant'a gelen Chamber adlı karakteri beğendiniz mi?
Riot Games her karakterde olduğu gibi yeni çıkan karakterleri fazla güçlü yapıp sonra da karakteri dengeliyor mu?
Benim görüşüm, şuanda Chamber'ın fazla güçlü olduğu.
Zaten her oyunda karakter ilk geldiğinde çok güçlü oluyor, daha sonralarda çeşitli güncellemelerle dengeleniyor.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Zaten her oyunda karakter ilk geldiğinde çok güçlü oluyor, daha sonralarda çeşitli güncellemelerle dengeleniyor.
Oda doğru fakat güncelleme gelene kadar zaten herkes kolay bir şekilde kasılıyor, bu yüzden genelde insanlar sinir olabiliyor :D

İskeletor.
Discord
Rain_Hello#7511
Oda doğru fakat güncelleme gelene kadar zaten herkes kolay bir şekilde kasılıyor, bu yüzden genelde insanlar sinir olabiliyor :D
Ben de aynı şekilde düşünüyorum, karakterler ilk başta çok kolay kasılmayı sağlıyor fakat ücretli olmaları biraz azaltıyor kullanımı.

Mutant Herobrine.
Sunucu Sahibi
Discord
Valorant'ın bazı şampiyonlara dengeleme getirmesi şart.. Buna da gelmesi gerekiyor diye düşünüyorum^^