minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Haber WhatsApp, Koyu Tema Güncellemesi Yaptı

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
WhatsApp Artık Koyu Tema Destekliyor
WhatsApp, bildiğiniz üzere uzun süredir BETA ile koyu tema geliştirmeleri yapıyordu. Henüz tam olarak stabil olmayan koyu tema artık tüm WhatsApp kullanıcıları için kullanılabilir hale geldi. Peki WhatsApp’ta koyu mod nasıl kullanılır?
Z6-IYTx9-onnaplvrTFVVVl9ifl1-im4Yb9-AOxngl2cnJNQqRMjEvosQdnraHvD3nZzYsRzFDhZ-JSDXFg1FNASww-p5MbwWnZJ9sVWYA9Cev_2F0AYCPmVo-F2pAXwbdhF2DHB
Nasıl Kullanılır?
Diğer yazılımlarda koyu mod eğer telefonunuz buna göre ayarlandı ise geceleri otomatik olarak açılmaktadır. Fakat kendiniz elle açmak istiyorsanız WhatsApp ayarlarına girerek koyu modu aktif edebilirsiniz.

Koyu mod sayesinde geceleri daha rahat mesaj yazabileceksiniz. Bununla birlikte gözünüz yorulmayacak ve rahat bir şekilde sohbet edebileceksiniz.

F_PXX8N1OFu3jo8eMsNvGsOzFbFFcyZaRZ-Ut18SAvBcRR6kUcq70fMzVg3QqxmajzdwiUqtExQ8-FJ3k-6qIB_CWjXRHWUsdNfDh_s8mli39ujZszodgPYGWPiQwGJJWbCaNpkg
Diğer Güncellemeler Neler?
WhatsApp, çeşitli güncellemeler ile gelişmeye devam eden bir yazılım. Peki BETA sürümlerinde eklenen yeni özellikler neler? Hep beraber inceleyelim.

• Artık WhatsApp’ta mesajlarınızı bir süre sonra silebileceksiniz. Ayarlar üzerinden mesajların ne zamandan sonra silineceğini belirtmeniz gerekmektedir. Bu özellik şu anda yalnızca gruplar için geçerlidir.
  • Artık Google Drive üzerine yedeklediğiniz WhatsApp veritabanınızı şifreleme ile daha fazla koruyabileceksiniz.
  • WhatsApp grupları ile ilgili çeşitli geliştirmeler yapılıyor. Bunlardan birisi ise artık davet ederken QR kod kullanabileceksiniz. Bu sayede arkadaşınız veya diğer üyeler QR kod okutarak gruba katılabilecek. QR kodunu sonradan kaldırabilirsiniz.
  • Artık WhatsApp’ta arka plan rengini düzenleyebileceksiniz. Kendi zevkinize göre sohbet arka plan rengi belirleyebilirsiniz.

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Koyu temayı seviyorum ve günümüzde her programlar koyu temaya dönüyor :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bihency#9999
WhatsApp a'da gelmese olmazdı :D
Sevdim ben kullanıyorum koyu tema güzeldir :)