Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

YAVAŞ İNTERNET SORUNU TÜRK TELEKOM - VODAFONE

Seçkin madenci.
Discord
Merhaba,

Arkadaşlar internet sıkıntım var bir modemimiz vardı o bozuldu diğer türk telekom modeme adsl kullanıcı adı ile bağlattık internet hep yavaştı video izleyemiyordum ping falan çok düşüktü sonrada araştırdım qos diye bir ayar varmış onuda yaptım olmadı sonrada Vodafone olan modeme taktım sonuçlar ondada aynı adsl yi vodafon olan modeme bağladım kurulumlar tam internet var ama acayip yavaş ve çok düşük ping'li.
aranızda Modem arayüzünden çok iyi anlıyan varmı kota falan dolmuş olamaz hiç birşey indirmiyoruz modem ayarlarını çok gurcaladım düzeltemedim internet hala yavaşlıyor Lütfen yardım edin.

Seçkin madenci.
Discord
Kabloları yenilettirin Türktelekom'u arayıp teknik servis isteyin.
kabloyu değiştirdik aradık ve binanızın altyapısındandır dediler ama binanın altyapısı neki anlamayız bile şu düştüğümüz hale bak ya telefon çekmez, internet iyi hızlanmaz ayda 500'ü internete ve ayda 580 TL yi kiraya boşa ödüyoz ne biçim bi duruma düştük ya.

Seçkin madenci.
Discord
beyler Sorunu çözdüm gece gizlice binanın altyapısıyla oynayıp tüm kabloların yerlerini değiştirdim :)

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord