minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Yemeksepetinde başımdan geçen tuhaf bir olay, içeri gelin :)

Requlogia Minecraft Hizmetleri
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
Yaklaşık 1 saat 30 dakika önce bir yemek sipariş ettim, restoranın servis süresine baktığımda 30-40 dakika yazıyordu. Siparişi verdim, yemeğin gelmesini beklerken de bir film beğenip izlemeye başladım. Planım yemek yerken film izlemekti tabii.

30 dakika geçti, sipariş durumunu görüntüleyemedim, hızlı destek sistemi üzerinden sorduğumda siparişin hala hazırlanıyor olduğunu gördüm.
Biraz daha bekledikten sonra, dayanamayıp restoranın yorumlarına göz atmak istedim. Yorumlardan çok restoranın verdiği cevaplar dikkatimi çekti, gelin beraber inceleyelim.

1. Yorum:
1634726355149.png
2. Yorum:
1634726383128.png

3. Yorum:
1634726400792.png

4. Yorum:
1634726414638.png

5. Yorum:
1634726449839.png

6. Yorum:
1634726482837.png

7. Yorum:
1634726514640.png

8. Yorum:
1634726532609.png

Daha ne yorum ve cevaplar var ama bu kadar yeter, devam edeyim.
Yorumları okurken çok sinirim bozuldu açıkcası, restoran sahibinin üslubu cidden rezalet. Parasını alıp, hizmet verdiği insanlara böyle bir üslup ile cevap vermesi cidden kabul edilebilir bir şey değil. Güzel yorumlar geldiğinde teşekkür ederiz efendim vs. diye cevaplayıp kötü yorum geldiğinde verdiği cevaplara anlam veremedim.

Yorumları okurken siparişimin üzerinden 10 dakika daha geçti. Hızlı desteğe iptal etmek için ulaştım.
(Aslında iptal etmeyecektim fakat bu tavırlarından dolayı bu insanlara para kazandırmak istemedim.)

Restoran sahibiyle konuştuklarını, siparişin yolda olduğunu ve iptal edemeyeceklerini söylediler.
Tahmini sipariş süresinin geçtiğini ve iptal etmek istediğimi dile getirdim.
Kuryeye iptal etmek istediğinizi söyleyin cevabını verdiler.

Kurye yemeği getirdiğinde siparişin üzerinden tam 55 dakika geçmişti.
İptal etmek istediğimi ve yemeği alamayacağımı söyledim, uzun yoldan geldiğini ve yemeğin sıcak olduğunu dile getirdi.
(Yürüme mesafesiyle 20 dakikalık bir uzaklıkta)
Yapabilecek bir şeyimin olmadığını ve iptal etmek istediğimi söyledikten sonra kurye hiçbir şey söylemeden gitti.

20 dakika sonra, yemeksepeti üzerinden bir sms aldım.
1634727036483.png
"servis alanı dışında kalması nedeniyle" ???

Biliyorsunuz ki, servis süresince teslim edilmezse yorumlara yemeksepeti yorumu düşüyor. (servis süresinde teslim edilmedi, bu yemeksepeti otomatik mesajıdır vs. vs.) yemeğin kapıma kadar gelmesine rağmen nasıl servis alanı dışında kalıyor bu da ayrı bir konu...

Daha fazla uzatmak istemiyorum, bu saçma olayı sizlere anlatmak ve tekrar karşılaştıkça gülmek için bu konuyu oluşturdum.

Yorumlarınızı bekliyorum, iyi forumlar :)

Son düzenleme:
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
+

Şimdi başka bir restorandan tekrar sipariş veriyorum :D :D

Bakır madencisi.
Discord
Bekir#0416
Bu gibi durumlara düşmemek için restorant yorumlarını sipariş vermeden okumak gerekiyor.

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Cidden dolandırıcılık denebilir buna :D Böyle saçma sapan olaylarda ne desem diyeyim yetersiz kalacağını düşünüyorum.. Restoran sahibi sanırım orayı arkadaşları ile sohbet ettiği bir platform sanmış. Müşterilerine ne kadar nazik ve saygılı hiç güleceğim yoktu. Neyse iyi günler dilerim umarım kimsenin başına böyle bir olay gelmez trajikomik.

Elmas madencisi.
Discord
jiko#5327
Yemek Sepetini'nin acilen böyle sorunlara çözüm getirmesi gerek. Aslında komik bir olay gibi duruyor fakat cidden ülkemizde ki bazı restorant maalesef böyle. Bana göre Yemek Sepeti'nin destek ekibi neredeyse çok kötü. restorant puanlarına ve yorumlarına bakarak o restorantı kapatmaları gerek. Fakat tabi bunu bizim düşünmemiz daha da kötü , kendileri yapmak yerine.

En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
Bu gibi durumlara düşmemek için restorant yorumlarını sipariş vermeden okumak gerekiyor.
O açlıkla düşünebilsek keşke...
Cidden dolandırıcılık denebilir buna :D Böyle saçma sapan olaylarda ne desem diyeyim yetersiz kalacağını düşünüyorum.. Restoran sahibi sanırım orayı arkadaşları ile sohbet ettiği bir platform sanmış. Müşterilerine ne kadar nazik ve saygılı hiç güleceğim yoktu. Neyse iyi günler dilerim umarım kimsenin başına böyle bir olay gelmez trajikomik.
Sohbet etmekten çok egosunu tatmin ediyor gibi geldi :D
Yemek Sepetini'nin acilen böyle sorunlara çözüm getirmesi gerek. Aslında komik bir olay gibi duruyor fakat cidden ülkemizde ki bazı restorant maalesef böyle. Bana göre Yemek Sepeti'nin destek ekibi neredeyse çok kötü. restorant puanlarına ve yorumlarına bakarak o restorantı kapatmaları gerek. Fakat tabi bunu bizim düşünmemiz daha da kötü , kendileri yapmak yerine.
Çoğu zaman teknik desteğe bağlanamıyorsun zaten, tahmini teslim tarihini aşma ya da iptal gibi durumlarda ancak ulaşabiliyorsun. Onda da bekletiyor zaten baya :/

Elmas madencisi.
Discord
jiko#5327
O açlıkla düşünebilsek keşke...

Sohbet etmekten çok egosunu tatmin ediyor gibi geldi :D

Çoğu zaman teknik desteğe bağlanamıyorsun zaten, tahmini teslim tarihini aşma ya da iptal gibi durumlarda ancak ulaşabiliyorsun. Onda da bekletiyor zaten baya :/
Evet. Buna acilen bir çözüm bulunması lazım. Yoksa Yemek Sepeti bu durumdan dolayı çok puanları kırılır.

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001