Paylaşım Yeni Bungeecord bot ve crash saldırılarına son! - Aegis (Bungeecord Fork)

MinecraftTR 3,840 Konusu 21,645 Mesajı ve 7,349 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

RigerCrows

★ Onursal Üye ★
Konu Sahibi
25 Ekim 2018
20
7
1,101
İstanbul
EXP
728.5
Minecoin
71.1
1583964165047.png
Herkese öncelikle merhabalar;
Bilmiş olduğunuz üzere belli başlı, kendiniz bilmez saldırı siteleri Bungeecord sunucularına karşı bir saldırı türü çıkarttı ve bunu bir çok insana başkalarının sunucusunu çökertmek için 14,99 USD fiyatına satışa sundu. Saldırıda Bungeecord'a birden fazla istek yollayarak işlemcinin zorlanmasına ve en sonunda kaldıramayıp yanmasına sebep oluyordu. Dolayısıyla sunucuda kapanıyordu. Yooniks adlı bir geliştirici bu açığı önceden kendisi yapıp bu sitelerde paylaştığı için çözümünü de kendisi çok iyi biliyordu!

Ek: Bu "BungeeSmasher ve ZeusSplassher" saldırı türleri henüz yeni çıkmış iken sunucum etkilenmemişti çünkü Aegis'i kullanan ilk Türk'tü Over_Brave Daha sonrasında diğer Türklere bu korumayı tanıtarak almalarını ve bu saldırı türlerinin önüne geçmelerinde ön ayak olmuştu . Şimdi ise 500'den fazla Aegis kullanıcısı bulunmakta. Bu konu ile daha çok insanı bilgilendirmek istiyorum.

AEGIS [1.7.x - 1.16.3]

HER ZAMAN HAYAL ETTİĞİNİZ BOTLAR VE KULLANIM TESPİTİ, KORUMA DÖNEMİ.✅ ANTI-CRASH ÖZELLİKLERİ: ✅
HER bungee / proxy istismarını engeller
1- BadPacketException (bozuk paket kimliği, aralık dışı paket kimliği kontrolü)
2- QuietException (oturum açma işlemi sırasında beklenmeyen paket alındı kontrolü)
3- IndexOutOfBounds ve benzerleri
4- Büyük boyutlu paketler ve çok küçük paketler
5- Ping ve El Sıkışma selleri
6- Geçersiz giriş durumları
7- Her tür nullping, el sıkışma ve ping saldırısı
8- CryptoCrashers, AuthSmashers, Encryption kilitleyicileri
9- Ve daha fazlası. Test etmek ister misin? Test sunucusunun IP adresi: 94.130.59.233
KARA LİSTE SİSTEMİ
1- Sizin için binlerce engellenen IP'yi otomatik olarak yükleyen yerleşik kara liste sistemi
2- IPSET ile entegrasyon, IPSet özelliği ile ips'i kara listeye alabilirsiniz (yapılandırılabilir)

✅ ANTI-BOT ÖZELLİKLERİ: ✅
Giriş Kontrol
 • Örneğin saniyede 20'den fazla bağlantı var ise ve bu bir ( BOT SALDIRISI İSE ) Yeni bir oyuncu daha önce hiç giriş yapmadıysa sunucu listesini 3 kere yenilemesi gereklidir.
 • Takma isim ve isim uzunluğu ve normal ifade kalıbı kontrolü.
 • Kara liste ve geçici kara liste kontrolü.
 • Bot saldırı sırasında yeni bir oyuncu ise sunucuya iki kere giriş yapması gereklidir.
 • Tamamen 0 hata ile karşılama yapabilir.
Oyun içi kontrol
 • Robot doğrulaması.
 • ❓ Nasıl Çalışır? ❓
 • Oyuncu boş dünyada yeniden doğar ve 3 saniyelik " düşme " testini geçmek zorundadır eğer geçemez ise Sohbete Robot doğrulaması için verilen kodu yazması gereklidir. ve her botu kolayca engelleyen bir sistemdir. Her şeyi performans için yapmış olup en iyi performansı vermektedir. " giriş yapılan boş dünya 100.000'den fazla botu tutabilir lakin böyle bir şeyin yapılması imkansızdır.
 • Bu bir kontroldür ve her oyuncu için bir kere yapar.
 • Yalnızca bot saldırısı sırasında gerçekleşebilir.
 • Bypass edilemez.
 • Ping kontrolü (oyuncunun pingini kontrol et, sadece bot saldırısı sırasında etkinleştirilebilir, 2k + üzerindeki pingi engeller)
 • Ülke kontrolü aktif edilebilir isteğe göre devre dışı bırakılabilir.
 • Anti-VPN kontrolü yapılabilir isteğe göre devre dışı bırakılabilir.
 • Ayarlar kontrolü ( botlar bunu paket olarak gönderemeyeceği için) Kolayca tespit edilip engellenebilir.
 • Ve daha fazlası....
❗ Aegis ANTI-BOT sistemi hiç bir zaman bypass edilemedi. ❗
❗ Test sunucumuzun olması bizi korkutmuyor test yapabilirsiniz: 94.130.59.233 ❗
️‍️ Her oyuncu bot saldırısı sırasında kolayca ve yumuşak bir şekilde katılabilir, oturum açma gecikmeleri yok, tps ve ping sıkıntıları yok.
️‍️

IPTables & IPSet

Güçlü IPTables & IPSet entegrasyonumuz, BungeeCord'a gitmeden önce bile, CPU ve RAM kullanımınızı ÇOK optimize eden BİRÇOK bot, sel ve çökme saldırısını engeller. Elbette bunları kullanmak zorunda değilsiniz ve diğer birçok kontrol tarafından yine de engellenecek!

Hala İkna olmadınız mı❗❓
✅ Her hangi bir eklentiden çok daha iyi

1- Bungeecord olarak plugine göre daha çok işlev alabiliriz.
✅ Giriş olaylarını kullanarak içeride kontrol sağlar
1- Anti-Bot sistemi her hangi bir olaydan önce algılar.
✅ Güçlü performans optimizasyonu
✅ Güçlü önbellek sistemi

1- Tekerleği yeniden icat etmiyoruz .. En önemli ve kullanılmış paketi başlangıçta önbellek sistemine kaydediyoruz ve her yeni oyuncu katıldığında paketleri oluşturmak yerine kullanıyoruz ..
✅ Test Sunucusu: 94.130.59.233, burada çökmeleri ve açıkları deneyebilirsiniz!
✅ Aegis, 500'den fazla sunucuda ve 1.000'den fazla oyuncuyla birçok BÜYÜK ağda!

Büyük youtuber'dan videoyu inceleyin:


Müşteriden video (bazı insanlar sunucusunu kapatmaya çalıştığında video kaydetti)

Bu nasıl mümkün olabilir?
- Şaşırtıcı IPSet ve IPTables'larımız, BungeeCord'a gitmeden önce bile birçok bağlantıyı engelliyor ki bu ... çok iyi, bungee cpu kullanımını azaltıyor. MCSpam, MCDrop, MCRage (bot / stres web siteleri) ile test edildi ve her şey engellendi, bu web sitelerindeki çok iyi planların maliyeti 40 $, her planı ve yöntemi test ettik. Her tür saldırı sırasında, her GERÇEK / LEGIT oyuncu yavaşça, herhangi bir gecikme olmadan vb. Katılabilir, tıpkı saldırı gibi, en iyisi ... konsol bile çok temiz, tıpkı saldırı bile olmayacak gibi! Aegis neredeyse% 100 yapılandırılabilir, her mesajı, kontrolleri vb. Düzenleyebilirsiniz.

Aegis'in bu kadar iyi olması nasıl mümkün olabilir?
Basit. Bungeecord çatal, orada neredeyse her şeyi yapabiliriz. Giriş yapmadan önce yaklaşık 8 giriş ve ping kontrolü .. Oyun içi yaklaşık 5 kontrol (bot saldırısı sırasında düşen + captcha testi, ping kontrolü ve çok daha fazlası). Falling & captcha testi (oyuncudan bu testleri geçmek için sadece bir kez gereklidir) BİNLERCE oyuncuyu Aegis'in onları doğrulamak için oluşturduğu sahte sunucuda tutabilir, hepsi önbellek sistemi sayesinde. Dolayısıyla botlar oturum açma ve ping kontrollerinden geçseler bile, İMKANSIZ olan "düşen ve kaptan" testini geçmek zorundadırlar.

GİRİŞ SİSTEMİ ve ANTİ VPN SİSTEMİ
Aegis'de ayrıca istemiyorsanız devre dışı bırakabileceğiniz AntiVPN ve Auth-System içerir. Yalnızca AntiCrash istiyorsanız, AntiBot'umuzu da devre dışı bırakabilirsiniz. Her şey yapılandırılabilir.

Auth-System, AuthMe ve FastLogin veya diğer "Kimlik Doğrulama" eklentilerinin yerine geçer. Kırık oyuncuları / register ve / login ile hesaplar oluşturmaya zorlar, ancak .. Premium oyuncular, harika bir hesap oluşturmadan otomatik olarak oturum açar! Bu özellik birçok sunucu tarafından kullanılmaktadır. Artık crackli ve premium oyuncular için play.server.com ve premium.server.com gibi 2 bungeecord'a ihtiyacınız yok! Herhangi bir sorun olmadan ONE bungeecord'da olabilirler!
Auth-System ile
Video:

AntiVPN, boş dünyadaki oyuncuları yalnızca bir kez birkaç saniyeliğine doğrular. "Oturum Açılıyor ..." ekranında donmaktan çok daha iyidir + AntiVPN doğrulamasını yalnızca oyuncu AntiBot testlerini geçtiğinde kullanırız ki bu harika ve AntiVPN / Proxy web sitelerini (api) doldurmaz. Ayrıca etkinleştirip kullanabileceğiniz GeoIP kontrollerimiz de var!


Komutlar ve ( Yetkileri )
 • /aegis reload (aegis.reload) - Aegis & Bungee yapılandırma dosyalarını yeniden yükleyin.
 • /aegis (un)blacklist <ip> - İP kara listeye alınmış ise sunucuyu açık dahi göremez.
 • /aegis (un)whitelist <ip/name> - Kara listede olan yada olmayan birilerini beyaz listeye ekleyebilirsiniz.
 • /aegis stats (aegis.stats) - Aegis'in istatistiklerini görmek için kullanabilirsiniz.
  1588940637067.png

Kimlik Doğrulama Sistemi (kolayca devre dışı bırakılabilir)
/ aegis auth premium <nickName> - oyuncuları premium hesap yapar
/ aegis auth nonpremium <nickName> - oyuncuları kırılmış hesap yapar

Saldırı örnekleri (test sunucusu günlüklerimizden)
aeigswow.PNG

aegiswow2.PNG

İsteye göre konsolunuzu clean-console alanından true false yaparak botların girişlerini görüntülemeden temiz bir konsola sahip olabilirsiniz.

İletişim:
 • Satıcının Discord'u: yooniks#0289
Test sunucumuz: test.rionix.com (botlarınızı ve kilitlenicileri orada test etmekten çok çekinmeyin) (Sunucunun 2 cpu çekirdeği ve 3 gb'si var ve her bot ve kilitlenme saldırısını durduracağını garanti ediyorum)


Video: (youtube kanalımda daha fazlasını bulun)Aegis, geliştirilmiş AntiBot, AntiNullPing, AntiVPN, BlackList, AuthSystem ve çok daha fazlası gibi birçok yeni özelliğe sahip BotFilter'ın çatalı.


Yooniks kimdir?
Yooniks CasualProtector eklentisi ile sunuculardaki crashleri engelleyip daha sonrasında bu işi daha da geliştirerek "Neden içeriden düzeltmek varken dışarıdan düzelteyim ki?" diyerek Bungeecord forku ve Spigot forkları çıkartmıştır.

Ek: Normalde Bungeecord ücretsiz bir hizmet olduğu için bunu paralı olarak satmak yasaktır. Fakat geliştiricisi bunu göze alarak "Spigot" sitesi üzerinden sonsuza kadar uzaklaştırıldı ve "Minemen" sitesinde satışlarına devam etti. Aynı zamanda botları engelleyen bu fork saldırı sırasında sunucuda hiç bir geciktirme sağlamamaktadır, gerçekten taktir edilecek türden.

Bu forkun diğer Waterfall veya Bungeecord'dan farkı ne?
Saldırı korumaları, bot koruması, entegre kayıt/giriş sistemi, entegre vpn sistemi ve sunucunuzu özelleştirebileceğiniz ayarları mevcut.

Türkçe dil desteği mevcut mu?
Elbette!
Bizzat Türkçe çevirmeni Over_Brave olarak en güncel sürümüne kadar Türkçe desteği mevcut! İndirmeyi gerçekleştirdiğinizde "languages" dosyasında ayar anlatımına kadar her yer Türkçe!

Sunucuma nasıl kurarım?
1-
İlk önce satın almalısın, işte buradan!
2- Aslında normal Bungeecord'dan bir farkı yok. Hatta fazlası var! Bungeecord yerine Aegis'i çalıştırıyorsunuz ve hepsi bu kadar! Daha sonrasında Aegis için özelleştirilmiş dosyaları dizinizde bulabilirsiniz.

Satın almalı mıyım?
Kesinlikle evet! Etrafta bir çok eski leak sürümleri bulunmakta fakat unutmayın ki bu leak sürümleri saldırılara açık durumdadır çünkü güncel değil ve lisansı kırılmış türdedir. Aynı zamanda EMEK HIRSIZLIĞINA HAYIR!
 
Son düzenleme:
 • Beğen
Tepkiler: UmutTR ve Green

RigerCrows

★ Onursal Üye ★
Konu Sahibi
25 Ekim 2018
20
7
1,101
İstanbul
EXP
728.5
Minecoin
71.1
Sanal da sizin gibi anlayışlı insanlar bulmak zor. :)
Selamlar, aynı konudan iki kez açmışsınız sanırım. Birini kaldıracağız.
Bu konu açık kalacak hocam report geçtim zaten.
Devam ettiğini görmek güzel (y) Konuda fazlasıyla faydalı bilgiyle dolu.
Konu da bilgi fışkırıyor resmen . Eline sağlık.
Her Birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)