Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!
Reklam satın al!

Sonrasında

Bar'ımız açıldı. Yeni konu açarak, muhtabbetimize katılabilirsin. Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik. Şu an v1.6'dayız diyebiliriz.
Peki ya sonra?
v1.7'de (Cuma günü yani.) grupları ve kategorileri tamamen hâlledeceğiz. v1.8'de yeni temayı herkese açık hâle sunacağız ve isteklerinizin çoğunu yerine getirmeye çalışacağız. v1.9 tam anlamıyla beta sürümü olacak diyebiliriz. İstediğimiz tüm özellikleri eklemiş olacağız ve 2.0'dan önce denemelerimizi yapmış olacağız.
Ek not: Lütfen v2.0'a kadar "Genel" forumunu kullanmayın. Zira içerisi her güncellemede temizlenecek. Deneme konu vs. açmak serbest.
Ek 2: Yetkili alımlarımız devam ediyor. Bizimle çalışmak istiyorsanız artık bir şansınız daha var. edergo'ya özel mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.
Bu not, diğer güncellemelerde otomatik olarak kaldırılacaktır.

Hayır canım, tabii ki güncelleme bu kadar değil. Kesinti fazla olmasın diye açtık, şu anda arkada çalışıyoruz. :)

  • Yayınlanan
    8 Aralık 2018
  • Sayfa görüntüleme sayısı
    960

Üst