Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

1.13.X Hile Koruması

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba,
1.13 survival sunucumda hile koruması olarak aşağıdaki ncp config'ini kullanıyorum;

Fakat bu fly'ı engelleyemiyor malesef. Fly koruması açıldığında su mekanikleri kullanılamıyor. Phoenix Anti Cheat, Watchcat gibi alternatif hile korumalarıda düzgün çalışmıyor. 1.13 için bildiğiniz stabil bir koruma var mı?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spartan - hiç kullanmadım :d
Anti aura - eskiden kullandığım
AAC - şuan kullandığım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
aac eklentisini 1.13'te mi kullanıyorsun?

Seçkin madenci.
Discord
ncp 1.13 e güncellendi fakat release değil, Ufak tefek sıkıntıları var yakında yayınlanacak.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
WatchCat. 1.13'Te yakında kullanıma açılacak. Cidden, kendi görüşüm ile çok sağlam bir hile koruma eklentisi! Mutlaka öneriyorum.
Kullanmanızı şiddetle öneriyorum. AAC'den 2-3 tık'cık aşşağıda.
Bir iyi yanı ise, ÜCRETSİZ olması :D

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ncp 1.13 e güncellendi fakat release değil, Ufak tefek sıkıntıları var yakında yayınlanacak.
jenkins'te en son 26 ağustosta çıkan build'i kullanıyorum fakat survival fly özelliği aktifken su asansörleri kullanılamıyor ve suda yüzerken takılıyor oyuncular.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
WatchCat. 1.13'Te yakında kullanıma açılacak. Cidden, kendi görüşüm ile çok sağlam bir hile koruma eklentisi! Mutlaka öneriyorum.
Kullanmanızı şiddetle öneriyorum. AAC'den 2-3 tık'cık aşşağıda.
Bir iyi yanı ise, ÜCRETSİZ olması :D
watchcat'in son sürümünü 1 hafta önce denedim fakat 1.13 için fazlasıyla sorunlu gibiydi

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
aac eklentisini 1.13'te mi kullanıyorsun?
evet. çalışıyor.

listedekiler iş görenler. pac ın sorunlarını yapımcısı ile görüştüm, fakat üniversite yüzünden ilgilenemiyor.

aac iyidir, anti aura problemli, spartanı deneyemedim ama o da iyi gibi duruyor.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord