• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

Yardım 1.13.X Hile Koruması

Pringles

Tüccar
Merhaba,
1.13 survival sunucumda hile koruması olarak aşağıdaki ncp config'ini kullanıyorum;
https://www.mc-market.org/resources/475/

Fakat bu fly'ı engelleyemiyor malesef. Fly koruması açıldığında su mekanikleri kullanılamıyor. Phoenix Anti Cheat, Watchcat gibi alternatif hile korumalarıda düzgün çalışmıyor. 1.13 için bildiğiniz stabil bir koruma var mı?

janjel

Tüccar
Spartan - hiç kullanmadım :d
Anti aura - eskiden kullandığım
AAC - şuan kullandığım

successed

Tüccar
ncp 1.13 e güncellendi fakat release değil, Ufak tefek sıkıntıları var yakında yayınlanacak.

Gumball Network

Tüccar
WatchCat. 1.13'Te yakında kullanıma açılacak. Cidden, kendi görüşüm ile çok sağlam bir hile koruma eklentisi! Mutlaka öneriyorum.
Kullanmanızı şiddetle öneriyorum. AAC'den 2-3 tık'cık aşşağıda.
Bir iyi yanı ise, ÜCRETSİZ olması :D

Pringles

Tüccar
ncp 1.13 e güncellendi fakat release değil, Ufak tefek sıkıntıları var yakında yayınlanacak.
jenkins'te en son 26 ağustosta çıkan build'i kullanıyorum fakat survival fly özelliği aktifken su asansörleri kullanılamıyor ve suda yüzerken takılıyor oyuncular.

Pringles

Tüccar
WatchCat. 1.13'Te yakında kullanıma açılacak. Cidden, kendi görüşüm ile çok sağlam bir hile koruma eklentisi! Mutlaka öneriyorum.
Kullanmanızı şiddetle öneriyorum. AAC'den 2-3 tık'cık aşşağıda.
Bir iyi yanı ise, ÜCRETSİZ olması :D
watchcat'in son sürümünü 1 hafta önce denedim fakat 1.13 için fazlasıyla sorunlu gibiydi

janjel

Tüccar
aac eklentisini 1.13'te mi kullanıyorsun?
evet. çalışıyor.

listedekiler iş görenler. pac ın sorunlarını yapımcısı ile görüştüm, fakat üniversite yüzünden ilgilenemiyor.

aac iyidir, anti aura problemli, spartanı deneyemedim ama o da iyi gibi duruyor.