• 11.dec.2018: Konu temizliği yapılıyor. Arkada birkaç iyileştirme daha yapıldı şimdilik.
    Bar'ımız açıldı. Yeni konu açarak, muhtabbetimize katılabilirsin. Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik. Şu an v1.6'dayız diyebiliriz.
    Peki ya sonra? Tıkla

Çözüm Bekliyor 1.13.X Hile Koruması

Pringles

Vatandaş
Merhaba,
1.13 survival sunucumda hile koruması olarak aşağıdaki ncp config'ini kullanıyorum;
https://www.mc-market.org/resources/475/

Fakat bu fly'ı engelleyemiyor malesef. Fly koruması açıldığında su mekanikleri kullanılamıyor. Phoenix Anti Cheat, Watchcat gibi alternatif hile korumalarıda düzgün çalışmıyor. 1.13 için bildiğiniz stabil bir koruma var mı?

Spartan - hiç kullanmadım :d
Anti aura - eskiden kullandığım
AAC - şuan kullandığım

Web sitesi
izmirmc.com
ncp 1.13 e güncellendi fakat release değil, Ufak tefek sıkıntıları var yakında yayınlanacak.

WatchCat. 1.13'Te yakında kullanıma açılacak. Cidden, kendi görüşüm ile çok sağlam bir hile koruma eklentisi! Mutlaka öneriyorum.
Kullanmanızı şiddetle öneriyorum. AAC'den 2-3 tık'cık aşşağıda.
Bir iyi yanı ise, ÜCRETSİZ olması :D

Pringles

Vatandaş
ncp 1.13 e güncellendi fakat release değil, Ufak tefek sıkıntıları var yakında yayınlanacak.
jenkins'te en son 26 ağustosta çıkan build'i kullanıyorum fakat survival fly özelliği aktifken su asansörleri kullanılamıyor ve suda yüzerken takılıyor oyuncular.

Pringles

Vatandaş
WatchCat. 1.13'Te yakında kullanıma açılacak. Cidden, kendi görüşüm ile çok sağlam bir hile koruma eklentisi! Mutlaka öneriyorum.
Kullanmanızı şiddetle öneriyorum. AAC'den 2-3 tık'cık aşşağıda.
Bir iyi yanı ise, ÜCRETSİZ olması :D
watchcat'in son sürümünü 1 hafta önce denedim fakat 1.13 için fazlasıyla sorunlu gibiydi

aac eklentisini 1.13'te mi kullanıyorsun?
evet. çalışıyor.

listedekiler iş görenler. pac ın sorunlarını yapımcısı ile görüştüm, fakat üniversite yüzünden ilgilenemiyor.

aac iyidir, anti aura problemli, spartanı deneyemedim ama o da iyi gibi duruyor.