minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Alola Network | Mimar & Skripter Alımı! | play.alolanetwork.com

Sunucu IP Adresi
play.alolanetwork.com
İskeletor.
Katılım
16 Temmuz 2021
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
215
Discord
Wester#1000
Selamlar, Alola Network kendine yeni ekip arkadaşları arıyor. Şuanda yetkili ekibimizde yeterli düzeyde insan bulunmamakta. Daha sunucumuz tam olarak açılmadı ve desteğe ihtiyacımız var. Discord'a gelerek çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Discord'da Wester#1000'e yazarsanız yardımcı olacağım. Lütfen 3 gün sonra bırakacak veya işini düzgün yapamayacak kişiler yazmasın. Arkadaşlar SADECE BANA özelden yazın ve MUTLAKA yazınca etiketleyin, insanlık hali göremediğimiz oluyor. Cevap alamazsınız hemen çıkmayın mutlaka dönüş yaparım.

Mimar
Ücretli/Ücretsiz olarak alım yapıyoruz. Tecrübesiz iseniz lütfen ücret beklemeyin. Ücret isteyen tecrübeli kişiler ise lütfen başvuru kısmında mimarlık yaptığınız serverları ve hangi buildleri sizin yaptığınızı yazarsanız işimiz oldukça kolaylaşır.

Skripter
Skripterlar kessinlikle testlerimizden geçecekler. Gerçekten işini düzgün yapabilen skripterlara skript başına veya aylık ücret ödeyeceğiz. Lütfen skript geçmişiniz yok ise bu katagoride başvuru yapmayın.

Daha fazla bilgi için Discord adresimiz:


Sitemize göz atabilirsin (Oradaki başvuru formunu kullanma o rehberler için):
 
Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Katılım
12 Haziran 2022
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
35
Discord
selam ben mimar alımına katılmak istiyorum , daha önce bir kaç sunucuda ve kendi sunucumda yapılar yaptım kod bilgim plugin bilgim vardır buildlerimde iyi olduğumu düşünüyorum.
 

Üst