Haber ARK: Survival Evolved Ücretsiz Oldu!

MinecraftTR 3,767 Konusu 21,435 Mesajı ve 7,150 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Mucosoft

Forumun En Güçlü Üyesi
Konu Sahibi
Süper Mod.
Editor Şefi
17 Şubat 2019
298
138
1,132
EXP
5382.55
Minecoin
461.4
Epic Games Store, oyuncuları sevindirerek ARK: Survival Evolved oyununu ücretsiz hale getirdi. Daha önce GTA 5, Civilization V, Borderlands gibi birçok oyunu ücretsiz yapan firma şimdi de ARK: Survival Evolved oyununu ücretsiz olarak yayınlıyor. 2018 yılında oyun mağazası kuran Epic Games, pazar son büyük oyun kampanyalarından sonra pazar payını ciddi bir seviyede arttırdı.
ARK: Survival Evolved Ücretsiz Hale Geldi
Epic Games Store tarafından kısa süreliğine ücretsiz hale gelen ARK: Survival Evolved, 1 hafta boyunca indirilebilir olacak. Issız ve gizemli bir adada başladığınız oyunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Yeni bölgeleri keşfedin, yaratıklarla savaşın, arkadaşlarınızla oynayın.

Epic Games Store, bunun yanı sıra farklı bir oyunu daha ücretsiz hale getirdi. SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION adlı çok oyunculu dövüş oyunu, piyasada daha yeni yerini alsa da şimdiden birçok oyuncunun ilgisini çekmiş durumda. İster tek başınıza oynayın, ister arkadaşlarınızla oynayın. Kendinizi antrenmanlarla geliştirerek daha iyi bir oyuncu haline gelin.

Epic Games Store, gelecek hafta 2 farklı oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak. Bu oyunlar The Escapists 2 ve Pathway olarak biliniyor. Epic Games Store, yaptığı bu kampanyalar ile Steam kadar popüler bir firma olmak ve pazar payını arttırmak istiyor. Buna rağmen bazı oyuncular halen Epic Games’e güvenmeyerek Steam platformunda alışverişler yapsa da Epic Games’in son oyun kampanyaları ile itibarı daha da artmaya başladı.