Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Haber ARK: Survival Evolved Ücretsiz Oldu!

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Epic Games Store, oyuncuları sevindirerek ARK: Survival Evolved oyununu ücretsiz hale getirdi. Daha önce GTA 5, Civilization V, Borderlands gibi birçok oyunu ücretsiz yapan firma şimdi de ARK: Survival Evolved oyununu ücretsiz olarak yayınlıyor. 2018 yılında oyun mağazası kuran Epic Games, pazar son büyük oyun kampanyalarından sonra pazar payını ciddi bir seviyede arttırdı.
MP7D-1J7sEEXrUscUjl_42C3FhaQQZaGK44BAdjwBUNT5UEvU3r-WkWsxiBZH2uz4rxo8inh3bNBkIdx1RbZ8R-pmahVSDW76cnm2JIG_e9pUKhNWMM4qPkzvOl0KTZSoDjs8ILq

ARK: Survival Evolved Ücretsiz Hale Geldi

Epic Games Store tarafından kısa süreliğine ücretsiz hale gelen ARK: Survival Evolved, 1 hafta boyunca indirilebilir olacak. Issız ve gizemli bir adada başladığınız oyunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Yeni bölgeleri keşfedin, yaratıklarla savaşın, arkadaşlarınızla oynayın.

Epic Games Store, bunun yanı sıra farklı bir oyunu daha ücretsiz hale getirdi. SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION adlı çok oyunculu dövüş oyunu, piyasada daha yeni yerini alsa da şimdiden birçok oyuncunun ilgisini çekmiş durumda. İster tek başınıza oynayın, ister arkadaşlarınızla oynayın. Kendinizi antrenmanlarla geliştirerek daha iyi bir oyuncu haline gelin.
Dr0_TsMakYsqQwUK7NbDZy2IRF3qIUDoh7dctvOfX-50tLT3Uf-K5OZBKHQHq5cxu29qV5lMrvupGJUr-VJPahZ1RYAhUM0emwYkpW4_CXKHOLIQcvq1XKX3Yk8OSHfxt43P_LDf
Epic Games Store, gelecek hafta 2 farklı oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak. Bu oyunlar The Escapists 2 ve Pathway olarak biliniyor. Epic Games Store, yaptığı bu kampanyalar ile Steam kadar popüler bir firma olmak ve pazar payını arttırmak istiyor. Buna rağmen bazı oyuncular halen Epic Games’e güvenmeyerek Steam platformunda alışverişler yapsa da Epic Games’in son oyun kampanyaları ile itibarı daha da artmaya başladı.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Epic games bu yıl çok kalitetli bedava oyunlar sattı çok popüler oldu be.

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Rec, Play, Pause!
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Discord
Valiant#5629
İyi güzel oyun da bir de bunu açacak bilgisayar bulmak lazım. Aşırı sistem istemesi dışında oyun güzel ücretsiz olması da cabası.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Creeperucan#6876
Epic games böyle giderse steam'ım sonu gelecek :D

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Creeperucan#6876
Aga be ben kaçırdım alamadım :(

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ben arkı parayla satın almıştım allah kahretsin:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

İskeletor.
Discord
Epic Games Sağolsun Zamnında Gta 5 ide Ücretsiz Yapmıştı