Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Duyuru Batihost Yetkilisiyim Deyip Sunucunuza Giren Kişiler

Apim Benim
Discord
Merhaba, Arkadaşlar bazı kişiler sunucunuza girip "ben Batıhost yetkilisiyim" diye op istiyormuş. Bu kişilere kesinlikle itibar edip, yetki vermeyiniz. Ticket üzerinden yardım isteyip, ekibimizin isteği ile VDS bilgilerinizi verdiyseniz, profosyonel ekibimiz tüm sorunları VDS'e giriş yaparak çözer, sunucunuza giriş kesinlikle yapmaz. Eğer sunucuya giriş yaptıktan sonra çözmemiz gereken bir şey olursa, VDS'a girerek kendimize op veya gerekli yetkileri verip yaparız, veya Ticket üzerinden oyundaki adımızı, yetkiyi veya op'u size söyliyerek, sizde söylenleri yerine getirirsiniz.

Not: Sorunun çözümünü Ticket üzerinden size söyleyip siz de yapabilirsiniz, bizim yapmamıza gerek kalmadan.
Eskiden çalışmış biri olarak konuştum. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.
@rmTR Konumdan noktalama işaretlerine vs. yardım ettiği için Teşekkür ederim.

@EMREOYUN arkadaşımız Forum'da da konu açmış onu üzerine benden burdan açtım.
@EMREOYUN açtığı konu: https://minecrafttr.com/konu/uyari-...ost-yetkilileri-asla-habersiz-op-istemez.816/
Ordaki konuda da aynı şeyleri söyledim.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ben teşekkür ederim hocam, arkadaşlar aman dikkat ha, sakın bazı *pratik zekalı*ların tuzaklarına düşmeyiniz.

Apim Benim
Discord
Hi Guys!
Discord
Merhaba, Arkadaşlar bazı kişiler sunucunuza girip "ben Batıhost yetkilisiyim" diye op istiyormuş. Bu kişilere kesinlikle itibar edip, yetki vermeyiniz. Ticket üzerinden yardım isteyip, ekibimizin isteği ile VDS bilgilerinizi verdiyseniz, profosyonel ekibimiz tüm sorunları VDS'e giriş yaparak çözer, sunucunuza giriş kesinlikle yapmaz. Eğer sunucuya giriş yaptıktan sonra çözmemiz gereken bir şey olursa, VDS'a girerek kendimize op veya gerekli yetkileri verip yaparız, veya Ticket üzerinden oyundaki adımızı, yetkiyi veya op'u size söyliyerek, sizde söylenleri yerine getirirsiniz.

Not: Sorunun çözümünü Ticket üzerinden size söyleyip siz de yapabilirsiniz, bizim yapmamıza gerek kalmadan.

@EMREOYUN açtığı konu: https://minecrafttr.com/konu/uyari-...ost-yetkilileri-asla-habersiz-op-istemez.816/
Kesinklikle öyle. Bu aralar çok arttı bu batihost yetkilisiyim diyenler. Yağız Abiyi geçtim benim adımla bile kandırmaya çalışanlar var :D Baktım Geçen Batihosttan alınan bir serverde oynuyorum BatihotsBaran diye bir arkadaşı gördüm sunuculara özel paketler yapıyoruz Batihost sizlere kıyak geçiyor op ver yapalım diyor. Adam soruyor hangi Baran? -Discord Sorumlusu olan Baran :D O An kendimden şüphelendim benmiyim diye :D

Sonra olaya müdahale ettim adama discorddan ulaştım yoksa emeği gg :D

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Aslında Sadece Bununla Yetinmiyorlar Sunucuyu Hacklemek İçin Ellerinden Ne Geliyorsa Onu Yapıyorlar ve Yapınca da Türkiye Sunucuları Hiç Gelişmiyor Sonra da Kurucuya Laf Atıyorlar Amaçları Ne Bunların Ya

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190

Duyuru yaptığın için sağol. Artık emekler yanmaz.

Apim Benim
Discord
Kesinklikle öyle. Bu aralar çok arttı bu batihost yetkilisiyim diyenler. Yağız Abiyi geçtim benim adımla bile kandırmaya çalışanlar var :D Baktım Geçen Batihosttan alınan bir serverde oynuyorum BatihotsBaran diye bir arkadaşı gördüm sunuculara özel paketler yapıyoruz Batihost sizlere kıyak geçiyor op ver yapalım diyor. Adam soruyor hangi Baran? -Discord Sorumlusu olan Baran :D O An kendimden şüphelendim benmiyim diye :D

Sonra olaya müdahale ettim adama discorddan ulaştım yoksa emeği gg :D
Senin isminle girmişler he :D Kendin den şüphelenmen iyi olmu :D Kendini yeniden tanımışsındır :D
İyi yapmışsın, belkide bu olaylardan dolayu Batihost suçluyabilirlerdi ama suçlama hakkı saylanmaz. O senin suçun, herkese inanırsan :D

Aslında Sadece Bununla Yetinmiyorlar Sunucuyu Hacklemek İçin Ellerinden Ne Geliyorsa Onu Yapıyorlar ve Yapınca da Türkiye Sunucuları Hiç Gelişmiyor Sonra da Kurucuya Laf Atıyorlar Amaçları Ne Bunların Ya
Kanka, eğlence filandır sanırım. O sunucuyu açanda elinden geldikçe sunucusunu korumalı yapmalı.
Duyuru yaptığın için sağol. Artık emekler yanmaz.
Umarım yaşanmaz, asıl sana teşekkür ederiz. Buraya da konu açmamıza vesile oldun. Belki sonra da açabilirdik te sanmıyorum veya emin değilim.

Son düzenleme: