MinecraftTR 1,547 Konusu 9,448 Mesajı ve 3,191 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
Üstelik her yere abartısız ve göz yoran reklamlar eklemeden!
  • v.1'a Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik.
    Yeni rütbeler, madalyalar, flamalar, kategoriler, temada değişiklikler, hesap yükseltmeleri ekledik, herkese iyi forumlar...
    29.10.2019 - MinecraftTR Yönetimi
Minecraft Türkiye

boşluğu doldurun!!

AlperenTR

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
2 gebe sorvir aldim. Sörvirimda 300 tane mep var 750 tane pele kurdum lag oluyor batihostun sunucularida bok gibi

Redoerdo

Vatandaş
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft
Redoerdo
İzahı olmayan şeyin mizahı olur.
1929

Starmade

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Minecraft
StarMade
Discord
StarMade#2544
Whatsapp diye bişi var :)

ve batihost sadece size cevap veremez sunucu alacak başkalarıda var sizin yapmanız gereken destek açıp sabırla beklemeniz beklemeyipte ''bu batihost desteğe cevap vermiyor'' diye forumlarda vb. batihost'a destek atıp boş yere batihostun elini kolunu bağlı tutmayın herşeyde bir sıra vardır. Sabırlı bekleyip adam gibi ticket açarsanız ve sabırla beklerseniz. hem destek gelir hemde sunucunuz kurulur. ve öncelikle batihost pazar günleri cevap vermez boş yere Şirket'e kızmayı kesin :D Batihost'a olan sevginizi ne kadar gösterirseniz gösterin onlarda size sevgilerini gösterir. Hem beklemek sizin için daha iyidir Oraya kocaman yazı koymuşlar.
''Aldıktan sonra bilmeniz gerekenler
Sunucuyu aldıktan sonra bilmeniz gerekenleri buraya topladık, bir göz atın.''

Sunucu açarken kafanız hemen hemen karışmasın. buradan yardım alabilirsiniz. ve Dikkat etmelisiniz Sunucu alırken DNS'yi kesinlikle bağlayın Tüm Yardım vb. konular Bu Forumda

SUNUCULARINIZDA LAG VAR DİYE BATİHOST'UN SUNUCULARINA BOŞ YERE HAKARET ETMEYİNİZ TÜM SORUMLULUKLAR SİZE AİTTİR SUNUCU'YA LAG YAPTIRMAYAN PAKET YÜKLEYİN YADA KENDİ PAKETİNİZİ YAPINIZ.

Son düzenleme:

YnsEmrKY

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Whatsapp diye bişi var :)

ve batihost sadece size cevap veremez sunucu alacak başkalarıda var sizin yapmanız gereken destek açıp sabırla beklemeniz beklemeyipte ''bu batihost desteğe cevap vermiyor'' diye forumlarda vb. batihost'a destek atıp boş yere batihostun elini kolunu bağlı tutmayın herşeyde bir sıra vardır. Sabırlı bekleyip adam gibi ticket açarsanız ve sabırla beklerseniz. hem destek gelir hemde sunucunuz kurulur. ve öncelikle batihost pazar günleri cevap vermez boş yere Şirket'e kızmayı kesin :D Batihost'a olan sevginizi ne kadar gösterirseniz gösterin onlarda size sevgilerini gösterir. Hem beklemek sizin için daha iyidir Oraya kocaman yazı koymuşlar.
''Aldıktan sonra bilmeniz gerekenler
Sunucuyu aldıktan sonra bilmeniz gerekenleri buraya topladık, bir göz atın.''

Sunucu açarken kafanız hemen hemen karışmasın. buradan yardım alabilirsiniz. ve Dikkat etmelisiniz Sunucu alırken DNS'yi kesinlikle bağlayın Tüm Yardım vb. konular Bu Forumda

SUNUCULARINIZDA LAG VAR DİYE BATİHOST'UN SUNUCULARINA BOŞ YERE HAKARET ETMEYİNİZ TÜM SORUMLULUKLAR SİZE AİTTİR SUNUCU'YA LAG YAPTIRMAYAN PAKET YÜKLEYİN YADA KENDİ PAKETİNİZİ YAPINIZ.
Ok

luf1x

Oyna.SnowNW.Net
Süper Üye
En iyi cevaplar
1
Minecraft
luf1x
pulugin yapmıyor pattiler

EymenJohh

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Süper Üye
En iyi cevaplar
2
Minecraft
EymenJohh
Steam ID
emredurmus43
Discord
Eymen#4556
sunucu aldım 15 dakika geçti hala bilgiler gelmedi dolandırıcı mısınız siz (!)