Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

boşluğu doldurun!!

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
2 gebe sorvir aldim. Sörvirimda 300 tane mep var 750 tane pele kurdum lag oluyor batihostun sunucularida bok gibi

Seçkin madenci.
Discord
Redoerdo#0001
İzahı olmayan şeyin mizahı olur.
1929

Seçkin madenci.
Discord
Whatsapp diye bişi var :)

ve batihost sadece size cevap veremez sunucu alacak başkalarıda var sizin yapmanız gereken destek açıp sabırla beklemeniz beklemeyipte ''bu batihost desteğe cevap vermiyor'' diye forumlarda vb. batihost'a destek atıp boş yere batihostun elini kolunu bağlı tutmayın herşeyde bir sıra vardır. Sabırlı bekleyip adam gibi ticket açarsanız ve sabırla beklerseniz. hem destek gelir hemde sunucunuz kurulur. ve öncelikle batihost pazar günleri cevap vermez boş yere Şirket'e kızmayı kesin :D Batihost'a olan sevginizi ne kadar gösterirseniz gösterin onlarda size sevgilerini gösterir. Hem beklemek sizin için daha iyidir Oraya kocaman yazı koymuşlar.
''Aldıktan sonra bilmeniz gerekenler
Sunucuyu aldıktan sonra bilmeniz gerekenleri buraya topladık, bir göz atın.''

Sunucu açarken kafanız hemen hemen karışmasın. buradan yardım alabilirsiniz. ve Dikkat etmelisiniz Sunucu alırken DNS'yi kesinlikle bağlayın Tüm Yardım vb. konular Bu Forumda

SUNUCULARINIZDA LAG VAR DİYE BATİHOST'UN SUNUCULARINA BOŞ YERE HAKARET ETMEYİNİZ TÜM SORUMLULUKLAR SİZE AİTTİR SUNUCU'YA LAG YAPTIRMAYAN PAKET YÜKLEYİN YADA KENDİ PAKETİNİZİ YAPINIZ.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Whatsapp diye bişi var :)

ve batihost sadece size cevap veremez sunucu alacak başkalarıda var sizin yapmanız gereken destek açıp sabırla beklemeniz beklemeyipte ''bu batihost desteğe cevap vermiyor'' diye forumlarda vb. batihost'a destek atıp boş yere batihostun elini kolunu bağlı tutmayın herşeyde bir sıra vardır. Sabırlı bekleyip adam gibi ticket açarsanız ve sabırla beklerseniz. hem destek gelir hemde sunucunuz kurulur. ve öncelikle batihost pazar günleri cevap vermez boş yere Şirket'e kızmayı kesin :D Batihost'a olan sevginizi ne kadar gösterirseniz gösterin onlarda size sevgilerini gösterir. Hem beklemek sizin için daha iyidir Oraya kocaman yazı koymuşlar.
''Aldıktan sonra bilmeniz gerekenler
Sunucuyu aldıktan sonra bilmeniz gerekenleri buraya topladık, bir göz atın.''

Sunucu açarken kafanız hemen hemen karışmasın. buradan yardım alabilirsiniz. ve Dikkat etmelisiniz Sunucu alırken DNS'yi kesinlikle bağlayın Tüm Yardım vb. konular Bu Forumda

SUNUCULARINIZDA LAG VAR DİYE BATİHOST'UN SUNUCULARINA BOŞ YERE HAKARET ETMEYİNİZ TÜM SORUMLULUKLAR SİZE AİTTİR SUNUCU'YA LAG YAPTIRMAYAN PAKET YÜKLEYİN YADA KENDİ PAKETİNİZİ YAPINIZ.
Ok

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
pulugin yapmıyor pattiler

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
sunucu aldım 15 dakika geçti hala bilgiler gelmedi d********* mısınız siz (!)