minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Bot Koruma Skripti

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Kod:
on connect:
 if {safewall::%player%} is not set:
  if player doesn't have permission "safe.giris":
   kick the player because "&a[&4Bot Korumasi&a] &b3 Saniye Sonra Tekrar giris yapin."
   wait 0.3 second
   set {safewall::%player%} to 1
   stop
on quit:
 delete {safewall::%player%}
on skript start:
 delete {safewall}

Adsız.png

Bu Skript Ne İşe Yarar?
Sunucunuza Bot Saldırısını Engelleyen Bir Skriptir

Yetkililerin 3 Saniye Beklemeden Direk Giriş Yapmasını İstiyorsanız
safe.giris Yetkisini Verin

Apim Benim
Discord
Dediğim gibi konu düzenini ve tasarımı güzelleştirirsen güzel olur. Güzel skripte benziyor, ellerine sağlık.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Skript ile bottan tam olarak korunmanız mümkün değil. Botlar giremese bile sunucunuza yük bindirecektir. Piyasadaki en iyi bot koruma eklentisinin AntiBotDeluxe olduğunu düşünüyorum.

Zzz
Discord
alqnbei#1337
Skriptle botu engelleyemeyiz :D

Apim Benim
Discord
Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Dediğim gibi konu düzenini ve tasarımı güzelleştirirsen güzel olur. Güzel skripte benziyor, ellerine sağlık.
Yorum İçin Teşekkür Ederim

Skript ile bottan tam olarak korunmanız mümkün değil. Botlar giremese bile sunucunuza yük bindirecektir. Piyasadaki en iyi bot koruma eklentisinin AntiBotDeluxe olduğunu düşünüyorum.

Evet Ama Bahsettiğiniz Eklenti Ücretli Bir Eklentidir ve Benim İçin Ücretli Olması Mühim Değil Ancak Türkiyede Paypal Kapalı Olduğu İçin Plugin Satın Almak Mümkün Değil Yurt Dışını Gitmekten Başka Çare Yok Oyüzden Skript Tek Çare Zaten Koruyabildiği Kadar Koruması Yeterli Bu Skript
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim...

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Ayrıca, permission kontrolü daha fazla yük bindirir. bilgine. (aracı pluginden veri çekiliyor, ondan ötürü. Skript > vault > perm. plugini)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yorum İçin Teşekkür Ederim

Evet Ama Bahsettiğiniz Eklenti Ücretli Bir Eklentidir ve Benim İçin Ücretli Olması Mühim Değil Ancak Türkiyede Paypal Kapalı Olduğu İçin Plugin Satın Almak Mümkün Değil Yurt Dışını Gitmekten Başka Çare Yok Oyüzden Skript Tek Çare Zaten Koruyabildiği Kadar Koruması Yeterli Bu Skript
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim...
Ben satın aldım, içim rahat. Parasını sonuna kadar hak ediyor. Paypaldan satın alım yapabilmek için vpn yükle ve yeni hesap oluştur. Açtığın hesaba kredi kartını tanımladıktan sonra vpn'i kapatabilirsin. Ben bu şekilde Spigot'tan eklenti satın alabiliyorum.