minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

BrothersNW Sunucusunun dandikliği!

Seçkin madenci.
Discord
keşke sabitlenmişler kaldırılmasaydı :( gülerdik burda arkadaşlarla eski sunuculara bakıp :D neyse iyi akşamlar herkese

#PÖH
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
Burası baya bi karışmış ya neyse ki ben yokum no sıkıntı

Sefa GÖKDEMİR
En iyi cevaplar
1
Discord
sefagk
öncelikle şöyle demek istiyorum sivaslim58 midir nedir o tür çakma, terbiyesiz ve seviyesiz yetkilileri kadronuzdan kaldırarak büyük bir adım atabilirsiniz mesela :D ekstra olarakta büyük sunucularda isim vermeyeyim şimdi chatte sunucunuzun reklamının yapıldığını gördüm 2-3 sefer buna ne demeli? ekstra olarakta spawnınız alıntı dostum ya satın aldığınız kişi sizi kazıklamış ya da yalan söylüyorsunuz aynısını gördüğüme eminim ileride ortaya çıkar zaten max 2-3 ay sonra çökecek bir sunucusunuz ekstra olarakta o rehber arkadaş bana ve diğer forum üyelerine hakaret etti eğer herkesten düzgün bir şekilde özür dilemezse açıkları belirtmeyeceğim
Kendisi görevinden alındı, spawn haritamızın aynısını görürseniz belirtebilirsiniz şu reklam konusundada reklam için ben forumları kullanıyorum sunucularda reklam yapan kim bilmiyorum yetkililerimiz asla böyle reklam yapmazlar yapanlarda görevinden bile alınır büyük ihtimal bizi seven birkaç oyuncu arkadaşımız yapmıştır reklamı 2-3 ay sonra çökeceğimize gelirsek bizim sunucuyu kapatma gibi bi düşüncemiz yok daha yeni başladık. Eski rehber arkasaşımızın size ve forum üyelerine ettiği hakaretler için de herkesten özür dilerim iyi günler iyi forumlar şimdiden güzel bir bayram geçirmeniz dileği ile.

- birde spawn haritamızı bulursanız paylaşabilirsiniz istediğiniz gibi tüm mecralarda biz yeni spawn için startı çoktan verdik.