minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Çözüldü CMD'ye güncelleme ile ilgili hatalar düşüyor yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
[16:30:18] [Server thread/ERROR]: Error occurred while enabling TuSKe v1.8.2 (Is it up to date?)
java.lang.NoClassDefFoundError: us/myles/ViaVersion/ViaVersionPlugin
at com.github.tukenuke.tuske.expressions.ExprPlayerVersion.<clinit>(ExprPlayerVersion.java:39) ~[?:?]
at java.lang.Class.forName0(Native Method) ~[?:1.8.0_51]
at java.lang.Class.forName(Unknown Source) ~[?:1.8.0_51]
at ch.njol.skript.SkriptAddon.loadClasses(SkriptAddon.java:107) ~[?:?]
at com.github.tukenuke.tuske.TuSKe.onEnable(TuSKe.java:100) ~[?:?]
at org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin.setEnabled(JavaPlugin.java:321) ~[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.enablePlugin(JavaPluginLoader.java:332) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.enablePlugin(SimplePluginManager.java:407) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.CraftServer.loadPlugin(CraftServer.java:359) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R3.CraftServer.enablePlugins(CraftServer.java:318) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.s(MinecraftServer.java:408) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.k(MinecraftServer.java:372) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.a(MinecraftServer.java:327) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.init(DedicatedServer.java:267) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:563) [spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.8.0_51]
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: us.myles.ViaVersion.ViaVersionPlugin
at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source) ~[?:1.8.0_51]
at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:102) ~[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:87) ~[spigot.jar:git-PaperSpigot-"4c7641d"]
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source) ~[?:1.8.0_51]
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source) ~[?:1.8.0_51]
... 16 more

Bu şekilde sorunlar atıyor sadece tuske değil bir çok plugine atmaya başladı ne yapmam lazım acaba?

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Tuske addonunun güncellemesi gelmiş, logların tamamını yüklersen yardımcı oluruz.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Tuske addonunun güncellemesi gelmiş, logların tamamını yüklersen yardımcı oluruz.

biraz çok hata atmaya başladı hatasızdı tam olarak nerede hata yaptım bu kadar hata arttı bilmiyorum eğer uğraşabilirsen neler yapmam gerektiğini yazarsan tek tek yapar denerim şimdiden teşekkürler

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Woldguard, LockettePro, SilkSpawners, Chestshop, Shopgui+ -->Bu pluginler güncelleme istiyor.
Automessage -> Bu pluginin configinde hata yapmışsın configi sil sunucuyu aç.
genel.sk --> Bu skriptte hata var.
@alkyone00 sorun çözüldüyse belirt konuyu kilitleyelim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Woldguard, LockettePro, SilkSpawners, Chestshop, Shopgui+ -->Bu pluginler güncelleme istiyor.
Automessage -> Bu pluginin configinde hata yapmışsın configi sil sunucuyu aç.
genel.sk --> Bu skriptte hata var.
@alkyone00 sorun çözüldüyse belirt konuyu kilitleyelim.

son durum bu şekilde oldu iki üç hata daha var.

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362

son durum bu şekilde oldu iki üç hata daha var.
Crank plugini güncelleme istiyor.
Chesthop discounts.yml'de hata yapmışsın bunu sil sunucuyu aç yeniden oluşsun. (İçinde ayarların varsa eğer hatanı bulmaya çalış.)
Ayrıca chestshopta sql ile ilgili bir sorun var direk sql i kapat plugine kaydetsin.
Skript ve tuske sunucu sürümüyle yada kendi sürümleriyle uyuşmuyor.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Crank plugini güncelleme istiyor.
Chesthop discounts.yml'de hata yapmışsın bunu sil sunucuyu aç yeniden oluşsun. (İçinde ayarların varsa eğer hatanı bulmaya çalış.)
Ayrıca chestshopta sql ile ilgili bir sorun var direk sql i kapat plugine kaydetsin.
Skript ve tuske sunucu sürümüyle yada kendi sürümleriyle uyuşmuyor.
herşey bir türlü halledildi ama şu tuske ile skriptin uyumlu şeysini çözemedim çok şey indirdim jar değiştirdim filan ama çözemedim hali hazırda uyumlu tuske skript var mı acaba elinizde

Ne zaman düzelicez abi mezara girincemi
Hydra
En iyi cevaplar
3
Discord
Mehmet's#0001
Sunucu sürümünüz nedir?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...