Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Creature konu tasarımı.

Seçkin madenci.
Discord
Creature satış ekibine yapılan konu tasarımdır. Bu tasarım animasyonsuzdur ve ELİT pakete aittir. Bu tarz tasarımlar için Anathory#8248 ile iletişime geçin.

f4a72888404747.5dd541e7382b8.jpg

Anathory#8248

Seçkin madenci.
Discord
Grafik tasarım satan bir satış ekibinin tasarım satın almasına ne demeli

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
MertcN#0026
Grafik tasarımlarımızı Anathory yapıyor çünkü.

Seçkin madenci.
Discord
Grafik tasarım satan bir satış ekibinin tasarım satın almasına ne demeli
Grafik tasarımlarını anlaşmalı olduğumuzdan ben sağlıyorum, problem var mı? Daha doğrusu sizi alakadar eden bir durum var mı? Bilginiz yoksa fikriniz de olmamalı.

Seçkin madenci.
Discord
Grafik tasarımlarını anlaşmalı olduğumuzdan ben sağlıyorum, problem var mı? Daha doğrusu sizi alakadar eden bir durum var mı? Bilginiz yoksa fikriniz de olmamalı.
Sanane? fikrimi istediğim şekilde saygı çerçevesinde istediğim gibi belirtebilirim bunu kimse kısıtlayamaz sende dahil

Seçkin madenci.
Discord
Sanane? fikrimi istediğim şekilde saygı çerçevesinde istediğim gibi belirtebilirim bunu kimse kısıtlayamaz sende dahil
Benim konuma yaptığın yoruma cevap verebilmek de benim hakkım bunu kimse kısıtlayamaz sen de dahil. Ayrıca fikirler dokunulmaz değildir, saçma fikirlerin fikir olmaya dahi hakkı yok. Ben seni kısıtlamıyorum, sen kısıtlı fikirler ortaya koyuyorsun; yada koymaya çalışıyorsun.